Horizon Zero Dawn Download

Już dziś zanurz się we wciągającą fabułę Horizon Zero Dawn Download. To niesamowity tytuł wydany przez wielokrotnie nagradzane, holenderskie studio “Guerilla Games”. Właśnie dzięki nim weźmiesz udział w wielogodzinnej podróży w poszukiwaniu tożsamości Aloy – bohaterki tej interaktywnej opowieści.

Horizon Zero Dawn Download

Początkowo Horizon Zero Dawn Download dostępne było jedynie na konsole PlayStation 4 za sprawą Sony Computer Entertainment. Na szczęście dla wszystkich graczy, którzy także chcieli skorzystać z tego fantastycznego tytułu, japoński gigant zdecydował się na wydanie tego tytułu również na komputery osobiste z systemem Windows. Po ponad 3 latach oczekiwania spełniono zatem życzenie społeczności graczy.

Liczba pobrań: 8241

Jeżeli chodzi o gatunek, to Horizon Zero Dawn najczęściej jest kategoryzowane jako gra akcji. Warto jednak pamiętać o tym, że ma ona w sobie wiele elementów charakterystycznych dla RPG. W rozgrywce bierzesz udział z perspektywy trzecioosobowej. Ponadto poruszasz się po otwartym świecie, co stanowi interesujący aspekt w połączeniu z tak różnorodną rozgrywką.

Horizon Zero Dawn Pobierz bez zastanowienia

Jak już wspomnieliśmy, Horizon Zero Dawn pełna wersja to otwarty świat. Gdybyśmy mieli opisać go dwoma słowami, to nazwalibyśmy go wielopłaszczyznowym i postapokaliptycznym. Już same te określenia budzą grozę.  Twórcy gry zadbali o utrzymanie ciekawego, wciągającego klimatu.

Fabuła Horizon Zero Dawn Download opiera się na przedstawieniu rzeczywistości, w której wszystkie cywilizacje już dawno upadły. Ludzie nie mają świadomości swoich korzeni, toteż łączą się w plemiona, zamieszkujące nieokiełznane połacie świata. Tymczasem kontrolę nad otoczeniem przejęły maszyny. Twoim zadaniem, jako Aloy, jest właśnie odkrycie owych zapomnianych korzeni i poznanie tajemnic, jakie kryje za sobą historia ludzkiej cywilizacji.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: FNAF 2 download

Poruszając się po pełnym obszarze w Horizon Zero Dawn za darmo, możesz zwiedzać rozmaite obozy. Na swojej drodze napotkasz również na liczne wioski, zamieszkiwane przez wielorakie plemiona. W trakcie wędrówki odwiedzisz również pustkowia i rozliczne dzikie obszary.

Horizon Zero Dawn Pełna wersja za darmo oferuje złożoną mechanikę rozgrywki

Miło zaskoczeni będą gracze sądzący, że Horizon Zero Dawn  to zwykła strzelanka. Ten tytuł to zdecydowanie więcej. Ciekawym zabiegiem jest włączenie wspomnianych już elementów RPG (na przykład interakcji NPC) do gry akcji oraz przeplecenie ich ze skradanką.

Ponadto, mechanika rozwoju postaci zaczerpnięta z gier turowych, pozwala graczowi na stworzenie w Horizon Zero Dawn za darmo awatara bohaterki. Dzięki temu postać, którą będziesz grać, zostanie dopasowana do twoich indywidualnych preferencji.

 Wiele osób zastanawia się, jak pobrać Horizon Zero Dawn za darmo w najlepszej wersji graficznej. Nie musisz się jednak martwić o jakość rozgrywki. W tym miejscu należą się wielkie brawa twórcom gry, którzy zdecydowali się na użycie nowoczesnej technologii, za którą w tym wypadku odpowiada silnik Decima. Dla zobrazowania jego możliwości przypomnimy, że został on użyty także w takich produkcjach, jak:

 • Killzone Shadow Fall,
 • Until Dawn,
 • Until Dawn: Rush of Blood,
 • RIGS: Mechanized Combat League,
 • Horizon Zero Dawn Download,
 • Death Stranding,
 • Horizon Forbidden West.

Co więcej, wspaniałe odwzorowanie świata Horizon Zero Dawn za darmo zawdzięcza znanemu i powszechnie stosowanymi w grach silnikowi Havok.

Liczba pobrań: 8241

Jak pobrać Horizon Zero Dawn za darmo z dodatkiem The Frozen Wilds?

 W kompletnej edycji, która została wydana w 2020 roku na komputery osobiste, Horizon Zero Dawn za darmo oferuje (oprócz podstawowej wersji gry) fenomenalny dodatek, zatytułowamy “Mroźne pustkowia”. Wraz z nim otrzymasz także dodatkowe bonusy, takie jak:

 • Pakiet handlarki Carja,
 • Pakiet podróżniczki Banuk,
 • Ubiór pionierki Banuk i niszczycielski łuk Banuk,
 • Ubiór Zwiadowczyni Burz Carja i potężny łuk Carja,
 • Pakiet strażniczki Nora,
 • Motyw PS4,
 • Cyfrowy art book,

Ten zabieg pozwolił sprawić, że użytkownicy mogą spędzić z Horizon Zero Dawn jeszcze więcej fascynujących godzin. Rozbudowana rozgrywka i zupełnie nowe możliwości zostały zresztą docenione poprzez bardzo dobre opinie graczy zamieszczane w sieci.

W Horizon Zero Dawn za darmo otrzymasz moc wrażeń 

Każdy gracz wie o tym, że dobra fabuła nie wystarczy, aby tytuł został dobrze przyjęty. Dlatego

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Far Cry 5 download

Horizon Zero Dawn pobierz i dodatkowo zachwyć się przepiękną oprawą graficzną oraz dźwiękową. Poruszając się po świecie przedstawionym, ma się wrażenie własnej w nim obecności. Twórcy zadbali zarówno o wizualne detale, które dostrzeżesz już przy rozpoczęciu rozgrywki, jak i o dobrą muzykę oraz przejmujące efekty dźwiękowe.

 Wszystko to użytkownicy komputerów zawdzięczają natywnej rozdzielczości 4K. Ważne jest jednak to, że w Horizon Zero Dawn za darmo otrzymali również możliwość modyfikowania opcji grafiki, wbudowany benchmark i zniesiony limit FPS. Całości dopełnia fakt, że standardowe sterowanie za pomocą myszy i klawiatury jest banalnie proste. Dzięki temu ta gra nie będzie straszna nawet laikom.

Horizon Zero Dawn – trailer

 Jeśli dotąd nie grałeś w tego typu tytuły, pamiętaj o tym, by przede wszystkim unikać niebezpieczeństwa, które czekają na ciebie w ruinach poprzedniej cywilizacji. Na twoje szczęście Aloy jest nie tylko wojownicza, ale również zręczna. Bohaterka Horizon Zero Dawn Download potrafi walczyć uzbrojeniem zbudowanym z części urządzeń, mając do dyspozycji różnorodne łuki miotacze lin oraz inne bronie długodystansowe.

 Już dzisiaj pomóż rudowłosej Aloy odkryć tajemnicę własnej tożsamości oraz dowiedzieć się skąd wzięły się zmechanizowane zwierzęta. Bądź sprytny i uważny, miej śmiałość, ale zachowaj ostrożność. Wielka przygoda czeka, dołącz bez wahania do uniwersum Horizon Zero Dawn.

Liczba pobrań: 8241
4.9/5 - 61 głosów
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *