FNAF 2 download

KRÓTKO O FNAF 2 download

Witajcie. Dzisiaj przyjrzymy się kolejnej grze z gatunku survival horror, a dokładnie mowa o FNAF 2 Pełna Wersja. Gra Five Nights At Freddy’s 2 została stworzona przez jedną osobę, a dokładnie przez Scotta Cawthona. Seria gier tego twórcy okazały się ogromnym sukcesem, lecz dziś przyjrzymy się tylko drugiej odsłonie – FNAF 2.

Five Nights At Freddy’s 2 Download 

Zacznijmy od czasów jeszcze sprzed wydania FNAF 2 Download, albowiem gdy Scott Cawthon zapowiedział tę produkcję, hype sięgał sufitu, a to za sprawą słynnych trailerów, które pojawiały się na jego stronie Scottgames.com. Pierwszy trailer prezentował Freddiego z kapeluszem w ręku z dopiskiem „Wielkie ponowne otwarcie 2015”. Początkowo nie rozumiałem tego faktu, bo jedyne co nasuwa mi się na myśl to fakt, że Scott planował wydanie drugiej odsłony w 2015 roku. Następnie przyszedł czas na ukazanie Bonniego, którego znaliśmy już jako Toy Bonnie, oraz wersję Bonniego bez twarzy, która muszę przyznać…

Jest przerażająca tym bardziej gdy jest skąpana w ciemności. Takich teaserów w Five Nights At Freddy’s 2 było kilka aż do momentu jednego screena z gry. Na początku ledwo widoczny system kamer jak z poprzedniej części, lecz wydaje się taki przyciemniony… Po rozjaśnieniu ekranu możemy zobaczyć przerażającą nową postać, którą uchwyciła kamera z gry. Niedługo później wyszedł oficjalny zwiastun gry, który do dziś okropnie przeraża swoim klimatem. Finalnie gra ujrzała światło dzienne 11 listopada 2014 roku. Możliwe, że podczas pierwszych teaserów Scott zakładał datę premiery, bezpiecznie na 2015 rok, dlatego też na pierwszym zdjęciu był on podany.

Rzut oka na fabułę we FNAF 2 Do pobrania

Przejdźmy płynnie do fabuły, jaką przygotował dla nas twórca gry. FNAF 2 Download rzuca nas z akcją do listopada 1987 roku. Tym razem wcielamy się w aż dwóch protagonistów, lecz niestety żaden z nich nie posiada żadnej przedstawionej nam osobowości, jednak jest to norma w tego typu grach i już zdążyliśmy się wszyscy do tego przyzwyczaić.

POBIERZ GRĘ


Pierwsze sześć nocy w FNAF 2 Pełna Wersja, wcielamy się w Jeremiego Fitzgeralda, który do dnia 13 listopada 1987 roku, pełnił rolę stróża nocnego. Prawdopodobnie dnia 14 listopada przejął tę rolę drugi protagonista, Fritz Smith. W tym momencie nachodzi nas zastanowienie, co się stało z jego poprzednikiem? Jeremy jak się później okazuje, został przeniesiony na inną zmianę. Zanim pójdziemy dalej tym tropem, warto zauważyć pewne zależności. Pamiętacie fakt wydarzenia zwany później „The Bite of 87”? Był to incydent, gdzie jeden z animatroników ugryzł dziecko w głowę, przez to te straciło płat czołowy.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Forza Horizon 5 download


Atak miał miejsce po nocy szóstej 13 lub 14 listopada. Ciekawą zależnością w tym okresie był fakt, że 13 listopada 1987 roku w realnym świecie oznaczał piątek 13, który od zarania dziejów jest uznawany za dzień pechowy. Restauracja Freddiego straciła reputację na długie lata przez owy incydent, a drugą pizzerię zamknięto. Całość wydarzeń powróciła później w roku 1993. Większą część fabuły przedstawiają nam mini gry, w których mamy okazję grać animatronami. Gry skupiają się wokół prostych czynności jak np. karmienie dzieci tortem, lecz w każdej z nich na końcu jakieś dzieci w tle bądź te, z którymi wchodziliśmy w interakcję, giną z ręki fioletowej postaci.

Nowi przeciwnicy!

Rozgrywka w Five Nights At Freddy’s 2 zmieniła się diametralnie i potrafi cieszyć jeszcze bardziej, względem pierwszej części. Tym razem nasze ciasne i małe biuro zmieniono na dość większy pokój, dzięki czemu uczucie klaustrofobii już nam nie towarzyszy. Zmienił się jeszcze jeden ważny fakt, którym są drzwi do pomieszczenia, a raczej ich brak. Tym razem jedyne co pochłania naszą baterię, którą możemy stracić, jest latarka. Nie posiadamy żadnych drzwi do pomieszczenia, a jedynym sposobem obrony przed animatronami jest maska, która ma sprawić, że nasi przeciwnicy wezmą nas za jednego z nich. Latarka jednocześnie jest ważnym elementem, gdyż da się nią odstraszyć jednego z animatroników, lecz reszta na nią nie reaguje.

Dwiema nowymi postaciami jest Balloon Boy i mała przerażająca laleczka. W przypadku balloon boy’a powiem tyle, że trzeba po prostu uważać. Nigdy nie doszedłem do faktu jak go odstraszyć lub go przeczekać, a jego zdolnością jest wyłączanie nam w pokoju prądu, przez co jesteśmy bardziej podatni na ataki ze strony animatorn. Drugim nowym przeciwnikiem w Five Nights At Freddy’s 2 Download, jest marionetka, lub laleczka. Jakby jej nie nazwać, jest ona praktycznie nie do zatrzymania. Jedyny sposób, by nie dopuścić, do tego by nas pognała, jest fakt ciągłego kręcenia pozytywki.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Farming Simulator 22 download


W sumie naszym jedynym cele przez całą rozgrywkę jest ciągłe kręcenie tej durnej pozytywki, bo tak jak szybkim wyciągnięciem maski i założenia jej na twarz jesteśmy w stanie obronić się przed wszystkimi przeciwnikami, tak gdy lalka wyjdzie z pozytywki, to możemy równie dobrze rzucić w nią tą maską, bo nic ona nam już nie da. Reszta rozgrywki pozostała praktycznie niezmienna poza faktem baterii, o której już wspominałem. Dalej przeglądamy kamery w Nights At Freddy’s 2 w poszukiwaniu animatorn, w jakich pomieszczeniach się znajdują i czy się nie zbliżają oraz dotarł ten fakt nakręcania pozytywki, więc lepiej o niej nie zapominaj. Tym razem, gdy bateria się wyczerpie, nie świadczy to o naszym końcu rozgrywki, bo coś zaraz wyskoczy nam na twarz. Będziemy w tym momencie jedynie bez możliwości włączania latarki i to tyle.

FNAF 2 Pobierz

W przypadku FNAF 2 Pełna Wersja do pobrania mamy do czynienia z pełnoprawnym horrorem. Gra w swojej prostocie potrafi przerazić do kości. Dźwięki oraz postaci, których gracz doświadcza podczas rozgrywki, wyglądają bardzo autentycznie i brzmią tak samo strasznie co w jedynce. Wiadome, że gdy ujrzymy w wejściu od wentylacji lub głównego holu jednego z animatron to pocieknie nam pot po plecach, lecz główną robotę tutaj robią klasyczne straszaki w postaci Jumpscare, gdy po prostu przegrywamy. Nikt nie chce ich doświadczać w FNAF 2 Download i każdy ich się boi.

POBIERZ GRĘ

Gra Five Nights At Freddy’s 2 nadal straszy!

Jeśli chodzi o nowe postaci zawarte w FNAF 2 Download, to mimo, że balon boy nie wygląda przerażająco, to potrafi solidnie wystraszyć, a laleczka z pozytywki… No cóż… Jej twarz jest tak okropnie przerażająca, że śniła mi się po nocach, a z koszmarów budziłem się z krzykiem. Najważniejsze to nie dopuścić do tego by opuściła ona ową pozytywkę. Reszta rozgrywki nie jest taka trudna. To w końcu tylko kilka godzin w zamkniętej pizzerii… Prawda?

Five Nights At Freddy’s 2 Pełna Wersja za darmo

Po pobraniu gry FNAF 2 Download, mimo iż gra nie jest grą skomplikowaną, oraz jest napisana przez jedną osobę, to potrafi pokazać, że jest grą dobrą i ambitną. Fabuła jest genialna, zaciekawi większość graczy. Przedstawia ona bowiem świetną historię rodem z kryminału, lub dobrego kina horroru klasy B. Proste animacje oraz straszaki są do dziś skuteczne, a w fabułę da się z łatwością wciągnąć. Oprawa graficzna jest do dziś świeża, mimo że minęło dopiero lekko ponad 6 lat. Dźwięki w grze są skonstruowane na najwyższym poziomie, bo w końcu o to chodzi w grach tego typu. To właśnie dzięki dźwiękom w grze pojawia się napięcie, oraz wizja strachu. Gra FNAF 2 to świetny horror, potrafi wciągnąć na długie godziny rozgrywki i zapewnić świetny humor, a z czasem odkrywania kolejnych części fabuły w grze FNAF 2, z chęcią zagłębiamy się w nią bardziej. Gwarantuję wam świetną zabawę przy tym tytule na długie godziny, oraz satysfakcję z udanego horroru.

Jak pobrać Five Nights At Freddy’s 2 za darmo?

Grę Five Nights At Freddy’s 2 Download za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami po aktualizacji. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać Five Nights At Freddy’s 2 Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

4.8/5 - (71 votes)
Systemowe Wymagania
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Pentium IV 2 GHz

 • Pamięć ram:

  1 GB RAM

 • Grafika:

  1 GB Geforce GTS 450/Radeon HD 5670 lub lepsza

 • Pamięć na dysku:

  250 MB dostępnego miejsca na dysku

Nasza opinia
 • Five Nights At Freddy's 2
  9.4Ocena łączna

  Oceny FNAF 2 download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   87
  • Dźwięk
   91
  • Styl gry
   93
  • Fabuła
   95
Plusy i minusy gry

FNAF 2 posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał FNAF 2 za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Gra jest dobrze zoptymalizowana
   • Mega wciągająca fabuła - nie zawodzi
   • Bardzo dobra oprawa graficzna
  • Minusy
   • Brak polskiej wersji językowej na ten moment
Gra Szczegóły
POBIERZ ZA DARMO
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 15 937
Gra okładka
okładka
Wymagania wiekowe dla gry FNAF 2 wynoszą 12 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...