Resident Evil Village download

KRÓTKO O Resident Evil Village download

Któż nie kojarzy genialnego tytułu, jakim jest Resident Evil Village Download. To kolejna odsłona tej genialnej serii. Choć trzeba było na nią dosyć długo czekać (od wydania Biohazard minęły trzy lata!), to każdy gracz potwierdza, że zdecydowanie było warto.

Powstanie Resident Evil Village Download

Wydawałoby się, że trudno będzie pobić sukces Biohazard. Tymczasem Resident Evil Village pełna wersja idealnie pełni rolę następcy. Cała seria jest już niezwykle słynnym tytułem (ukazały się również liczne filmy na podstawie tej gry), a samo Village uzyskało bardzo pozytywne recenzje, zarówno od krytyków, jak i użytkowników portali dla graczy. Wydawcą oraz producentem tej części jest oczywiście japońska firma Capcom.

Dla tych, którzy jakimś cudem po raz pierwszy stykają się z tym tytułem, wyjaśniamy, że Resident Evil Village Download jest grą z gatunku survival horror. Jest to podgatunek przygodówek, który zakłada liczne elementy fantastyki grozy, a jako główny cel gracza wyznacza przetrwanie. Dodatkowego dreszczyku dodaje fakt, iż cała rozgrywka toczy się z perspektywy pierwszoosobowej.

Resident Evil Village Pobierz i poznaj dalsze losy Ethana

Interesującym elementem tej odsłony jest fakt, że w Resident Evil Village za darmo można poznać dalsze losy głównego bohatera z Biohazard – Ethana. Przypomnimy, że uprzednio poszukiwał on swojej żony, Mii. W Village zamieszkuje wraz z nią oraz ich córeczką Rosemary w Rumunii. Ich życie wydaje się teraz spokojne i zupełnie normalne. Pozostaje jednak drobny szczegół, rodzina znajduje się pod ściągłą obserwacją BSAA.

POBIERZ GRĘ


Protektorem całej familii Ethana w Resident Evil Village Download miał być Chris Redfield. To kapitan, którego wyznaczono do zapewnienia rodzinie bezpieczeństwa. Tymczasem to on dopuszcza się zupełnie niezrozumiałej zbrodni, która rozpoczyna całą historię – zamordowania Mii. Co więcej, zarówno Ethan, jak i Rosemary zostają pojmani. Dlatego celem głównego bohatera jest odnalezienie i odzyskanie córki.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Assassin’s Creed Valhalla download


Choć cała akcja toczy się trzy lata po wydarzeniach z poprzedniej części, to użytkownik bardzo szybko wraca myślami do mrocznego klimatu serii.

Resident Evil Village Pełna wersja za darmo z wieloma antagonistami

Rozpoczynając na dobre rozgrywkę, z pewnością szybko zauważysz, że w Resident Evil Village za darmo masz okazję zetrzeć się z wieloma rodzajami przeciwników. Ich mnogość urozmaica całą grę, ale jednocześnie czyni ją trudną do przejścia. W ten sposób można spędzić przy niej wiele godzin, nie nudząc się ani chwili!

Warto również zauważyć, że w Resident Evil Village Download wszystkie postaci posiadają pewne umiejętności. Każdy potwór ma nie tylko swoje cechy charakterystyczne, ale również posługuje się dopasowaną do siebie bronią. Wśród jednych z pierwszych potworów, jakie przyjdzie ci spotkać, będą wilkołaki. Te okrutne stworzenia nie tylko pożerają ludzi z okolicznej wioski, używając do tego kłów i pazurów, ale też toczą z tobą ciężkie walki, korzystając także z łuku i strzał oraz kilku innych broni. W grze szybko spotkasz również nieumarłych. Gracze szczególnie docenili postać Alciny Dimitrescu oraz Lady Dimitrescu. To wyjątkowe postaci z Resident Evil Village Download. Pierwsza z nich stanowi silnego przeciwnika wraz ze swoimi córkami. Prawdziwym demonem jest jednak Lady, która jednocześnie stanowi finalnego bossa w wiosce.

Jak pobrać Resident Evil Village za darmo z Verse

Wspaniałym ukłonem w stronę fanów było dodanie rozgrywki online do gry. Jeśli jesteś nią zainteresowany i zastanawiasz się, jak pobrać Resident Evil Village za darmo z Verse, to mamy dla ciebie świetną wiadomość – ten tryb został dodany go pełnej wersji Village. Choć sam w sobie stanowi on osobną grę, twórcy postanowili udostępnić go miłośnikom Residenta zupełnie za darmo. Czym jest osławione Resident Evil RE: Verse?

POBIERZ GRĘ


Dzięki dostępowi do Verse, każdy posiadacz Resident Evil Village Download może wziąć udział w rozgrywce player versus player. W potyczkach może brać udział od czterech do nawet sześciu graczy. Każdy decyduje również, w jaką postać z serii się wcieli. Całość opiera się na zasadach deathmatchu, dlatego wszyscy mają maksymalnie pięć minut na to, by zdobyć jak największą ilość punktów.

Jak grać w Resident Evil Village Download?

Cała rozgrywka została stworzona w taki sposób, aby wszystkie niezbędne komponenty były dostępne w Resident Evil Village za darmo. Nie oznacza to jednak, że zdobędziesz je zupełnie bez wysiłku. Pierwszym sposobem na uzyskiwanie takich elementów, jak pieniądze czy przedmioty, jest oczywiście pokonywanie przeciwników. Warto również dokładnie eksplorować przestrzeń dookoła siebie, ponieważ zostały tam ukryte wartościowe obiekty, na przykład klejnoty. Odkrywanie terenu na pewno będzie dla ciebie łatwiejsze, gdy tylko uda ci się zdobyć mapę.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: FNAF 2 download


Na pewno zadajesz sobie także pytanie o sposób prowadzenia walki w Resident Evil Village Download. Masz oczywiście trzy opcje do wyboru:

 • walka wręcz,
 • broń biała,
 • broń palna,

Dobór sposobu walki oraz ewentualnej broni powinien być uzależniony od przeciwnika, z którym się stykasz. Na szczęście możliwe jest stosunkowo szybkie i proste podejmowanie decyzji. W Resident Evil Village za darmo zetkniesz się z bardzo prostym i klarownym systemem zarządzania ekwipunkiem. Jeśli grałeś w poprzednie części, na pewno poczujesz, że jest on dla ciebie znajomy.

Ciekawym elementem jest wprowadzenie do Resident Evil Village za darmo trybu craftingu. Jest to nowość, ponieważ dotychczas przedmioty nabywałeś u kupca, zdobywałeś w czasie walki lub po prostu znajdowałeś na mapie. Oczywiście także w tej części korzystasz z tych opcji. Warto jednak spróbować swoich sił. Dzięki temu w Resident Evil Village Download stworzysz na przykład własną amunicję lub leki.

Wejdź do mrocznego świata Resident Evil Village Download, sprawdź, czy uda ci się przetrwać i odnaleźć córkę.

4.8/5 - (71 votes)
Systemowe Wymagania
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i5-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz

 • Pamięć ram:

  8 GB RAM

 • Grafika:

  4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 560 lub lepsza

 • Pamięć na dysku:

  93 GB dostępnego miejsca na dysku

Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz

 • Pamięć RAM:

  16 GB RAM

 • Grafika:

  8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX 5700 lub lepsza

 • Pamięć na dysku:

  93 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać Resident Evil Village mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Nasza opinia
 • Resident Evil Village
  9.2Ocena łączna

  Oceny Resident Evil Village download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   90
  • Dźwięk
   87
  • Styl gry
   89
  • Fabuła
   92
Plusy i minusy gry

Resident Evil Village posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał Resident Evil Village za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Gra jest dobrze zoptymalizowana
   • Mega wciągająca fabuła - nie zawodzi
   • Bardzo dobra oprawa graficzna
  • Minusy
   • Brak polskiej wersji językowej na ten moment
Gra Szczegóły
POBIERZ ZA DARMO
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 2937
Gra okładka
okładka
Wymagania wiekowe dla gry Resident Evil Village wynoszą 18lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...