O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pasjonują się gamingiem. Poznaliśmy się na studiach i zawsze interesowały nas nietypowe rzeczy i łamanie schematów. Naszymi projektami były między innymi: bot do popularnej wtedy Tibii, który odbił się szerokim echem w środowisku oraz bot do łowienia ryb w grze Metin 2. Przez całe studia utrzymywaliśmy się ze środków z tych dwóch oprogramowań. Dodatkowo mieliśmy jeszcze kilka drobnych projektów.

Teraz postanowiliśmy stworzyć dla was stronę exiro.pl. Przypomnijcie sobie lata 2005-2015, kiedy mogliście bez problemu w internecie pobrać każdą grę. Aktualnie znalezienie dobrej wersji jest bardzo ciężko. Chcemy wam to ułatwić! Stworzyliśmy instalatory, które skompresują wszystkie pliki danej gry z serwera i w kilka minut przygotują je dla was do pobrania. Sam proces także jest banalny, ponieważ gry są scrackowane i wystarczy kliknąć „instaluj” i poczekać aż pasek dojdzie do końca. To wszystko – możesz grać! Mamy nadzieje, że podołamy waszym oczekiwaniom i będziemy się w dalszym stopniu rozwijać!

Docelowo chcemy udostępnić dla was 1000 gier w serwisie. Nie będzie to proste ze względów technicznych, ale dołożymy wszelkich starań, aby exiro.pl było miejscem gdzie znajdziesz każdą grę za darmo, której właśnie szukasz. Udostępniamy dla was gry za darmo i wiele osób pyta nas w jakim celu. Zarabiamy na reklamach, a wy możecie pobrać grę za darmo. Chyba to uczciwy układ? Dla nas to sytuacja win-win. Gry komputerowe są dla nas hobby i sprawiają nam przyjemność. Jeżeli wy korzystacie z naszego serwisu wtedy nasze serca radują się dwa razy bardziej! Miłego korzystania z serwisu!

Najlepsze gry!

Udostępniamy dla was najnowsze gry za darmo! Czasami udaje nam się to zrobić przedpremierowo!

Support

Masz problem z pobraniem gry? Chciałbyś, aby jakaś gra została dodana? Skontaktuj się z nami!

Prosty instalator

Pliki do pobrania gry umieściliśmy w przeglądarkowym instalatorze. Pliki gry dla każdego z was zostaną indywidualnie skompresowane co powoduje szybki czas pobierania!

Ostatnie artykuły blogowe
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...