Far Cry 5 Download Za Darmo Pełna Wersja

Stań do walki z groźnym kultem w Far Cry 5 Download i już dziś odbij hrabstwo Hope w stanie Montana. Kanadyjski oddział francuskiego dewelopera oraz wydawcy gier Ubisoft ponownie nie rozczarował, wydając piątą odsłonę popularnej strzelanki.

Wydanie Far Cry 5 Download

Wokół wydania Far Cry 5 Download panowało wiele zamieszania. W końcu mnóstwo graczy na całym świecie czekało na to, co tym razem pokażą twórcy tej fantastycznej serii. Fani mieli zresztą pełne prawo się niecierpliwić. Piąta odsłona ukazała się bowiem dopiero cztery lata po słynnej czwórce! Na szczęście warto było czekać, bowiem Ubisoft jak zwykle stanął na wysokości zadania

Liczba pobrań: 4261

Fakt, iż to Ubisoft Entertainment odpowiadał za wydanie w 2018 roku Far Cry 5 pełna wersja, z pewnością nie zaskoczył kompletnie nikogo. To jeden z największych gigantów w świecie gier. Z pewnością kojarzycie go również z innych genialnych tytułów, takich jak, chociażby Assassin’s Creed, Rayman czy Heroes of Might and Magic. W przypadku piątej części Far Cry’a Ubisoft wystąpił zarówno w roli producenta, jak i wydawcy. W Polsce za wydanie świeżej odsłony odpowiadał oddział Ubisoft GmbH.

Far Cry 5 Pobierz i przekonaj się, jakie nowości oferuje ten tytuł

W wydanej w 2018 roku strzelance Far Cry 5 pojawiło się sporo nowych rozwiązań. Mają one znaczący wpływ na urozmaicenie rozgrywki. Już na samym początku zabawy gracz ma możliwość samodzielnego stworzenia postaci w specjalnie przeznaczonym do tego kreatorze. Wyjątkową zmianą, jaka pojawiła się w tej części, jest możliwość stworzenia żeńskiego protagonisty. Dodatkowo możesz stworzyć indywidualną historię swojego bohatera.

Oczywiście po stworzeniu postaci twoim głównym zadaniem jest przejście całej fabuły. Niemniej jednak Far Cry 5 to nie tylko zabijanie wrogów i dążenie do osiągnięcia wyznaczonego celu. Twórcy przewidzieli kilka ciekawych aktywności pobocznych. Czas spędzony przy grze możesz urozmaicić sobie na przykład poprzez:

  • łowienie ryb,
  • crafting,
  • polowanie,

Użytkownicy skupieni wokół uniwersum Far Cry’a szczególnie cenią sobie polowania, ponieważ pozwalają one na ćwiczenie umiejętności “na sucho”.

Far Cry 5 Pełna wersja za darmo z możliwością tworzenia własnych map

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że cały interfejs, do którego masz dostęp w czasie gry w Far Cry 5 za darmo, został stworzony w bardzo przejrzysty sposób. Nawet laik nie będzie miał problemu z odnalezieniem właściwych opcji. Znacząco ułatwia to prowadzenie rozgrywki oraz korzystanie z dodatkowych opcji.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Far Cry 6 download

Jeżeli należysz do osób kreatywnych, koniecznie Far Cry 5 pobierz już teraz, aby móc skorzystać z możliwości tworzenia autorskich map. Tak menu gry, jak i automaty znajdujące się na mapie, przenoszą protagonistę do świata Far Cry Arcade.

To właśnie w nim masz szansę na to, aby wprowadzić do rozgrywki coś swojego, poprzez stworzenie mapy do trybu wieloosobowego. Co ciekawe gracz może w tym celu wykorzystać elementy z poprzednich odsłon serii. Prawdopodobnie z czasem i kolejnymi aktualizacjami gry liczba dostępnych komponentów świata będzie się poszerzać.

Liczba pobrań: 4261

Jak pobrać Far Cry 5  z nową lokalizacją

Ogromną zaletą całej serii jest fakt, iż akcja zawsze dzieje się w świetnej oprawie graficznej. Również w przypadku Far Cry 5 Ubisoft nie zawiodło swoich fanów. Wszystkie barwy są niezwykle żywe, a obiekty odwzorowano nadzwyczaj szczegółowo. Dzięki temu liczne krajobrazu, jakie pojawiają się w tej części, wydają się nadzwyczaj realistyczne, co czyni rozgrywkę o wiele bardziej interesującą.

Na szczęście nie ma potrzeby, byś zastanawiał się, jak pobrać Far Cry 5 z nową lokalizacją. Tak jak w każdej poprzedniej części, także tutaj twórcy gry udostępniają użytkownikowi oryginalną, bogatą mapę. Co więcej, z całą serią Far Cry zazwyczaj kojarzą się nam rozmaite egzotyczne kraje. Tymczasem Far Cry 5 zupełnie odbiega od tego obrazu. Otóż w tej części gracz nie przemieszcza się po tropikalnych lokacjach, ale przenosi do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jako główny bohater znajdujesz się w fikcyjnym hrabstwie Hope, które mieści się w graniczącym z Kanadą stanie Montana.

Co jeszcze czeka na ciebie w Far Cry 5?

Podstawą gry w Far Cry 5 jest oczywiście walka z przeciwnikami. Jednakże możesz również uczestniczyć rozmaitych nowych interakcjach z przedmiotami. Ponadto możesz również pozyskiwać przydatne informacje bezpośrednio od innych postaci pojawiających się w grze.

Far Cry 5 – Trailer

Ogromną zaletą, jaką na pewno zauważą miłośnicy poprzednich części, jest brak rozpraszającej minimapy. Czyni to otwarty świat Far Cry 5 o wiele bardziej zachęcającym do skupienia na nim uwagi.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: FNAF 2 download

Kolejna nowa funkcjonalność w Far Cry 5 to możliwość ogłuszenia wrogów. Pomoże ci to w wykonywaniu zadań, które wymagają od ciebie zachowania dyskrecji. Miej się jednak na baczności! Solidnie dopracowana przez twórców gry sztuczna inteligencja sprawia, że twoi przeciwnicy mogą ze sobą współpracować.

Na pewno ucieszy cię również fakt, że Far Cry 5 za darmo możesz zostać liderem rebelii skierowanej przeciwko złowieszczemu kultowi. Wystarczy, że odpowiednio poprowadzisz rozgrywkę i wypełnisz sumiennie wszystkie zadania. Pamiętaj jednak, że pierwotnie wcielasz się w rolę stróża prawa. Dlatego twoim nadrzędnym celem jest zniszczenie fanatycznej grupy, która w okrutny sposób rozprawia się z każdym, kogo uznaje za grzesznika.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem całej serii, czy też pierwszy raz słyszysz o tym tytule, koniecznie zagraj w Far Cry 5. Gwarantujemy ci, że nie pożałujesz ani chwili spędzonej na rozgrywce.

Liczba pobrań: 4261
4.8/5 - 77 głosów
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *