Bus Simulator 21 Download Za Darmo

Wierni fani czekający na Bus Simulator 21 Download wreszcie się doczekali – siódmego września tego roku odbyła się premiera tego tytułu. Jako szósta odsłona tej znanej serii gra zdecydowanie spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników. Godnie zastąpi ona słynną już osiemnastkę. Sprawdź, co znajdziesz w tej części.

Bogata historia gry aż do Bus Simulator 21 Download

Trzeba przyznać, że cała ta seria, aż do omawianego tutaj Bus Simulator 21 pełna wersja, może poszczycić się dosyć bogatą historią. Symulator ten pojawił się bowiem już w 2007 roku i od tamtego czasu skrupulatnie zajmuje miejsce na liście ulubionych gier fanów motoryzacji.

Liczba pobrań: 5489

Oczywiście w roli dewelopera Bus Simulator 21 występuje Studio Stillalive, natomiast wydawcą jest nieoceniony Astragon. Dzięki ich wspólnym staraniom gra jest dostępna na następujące platformy:

  • Urządzenia z Microsoft Windows
  • PlayStation 4
  • Xbox One

Ta krótka lista zapewnia szerokie możliwości. Każdy może bowiem w Bus SImulator 21 zdecydować, czy woli bawić się na konsoli, czy na tradycyjnym pececie.

Bus Simulator 21 Pobierz już teraz

Wiesz, że gra miała już swoją premierę oraz na jakie platformy jest dostępna, więc nie musisz się już zastanawiać jak pobrać Bus Simulator 21 za darmo na wybraną platformę. Z pewnością jednak chcesz wiedzieć, czego dokładnie dotyczy ta gra. Niewiele jest osób, które jeszcze nigdy się z nią nie zetknęły. Mimo to postanowiliśmy podać kilka podstawowych informacji.

Przede wszystkim należy powiedzieć, że Bus Simulator 21 za darmo umożliwia prowadzenie pojazdów autobusowych. Jest to bowiem symulator, w którym do zadań gracze należy właśnie kierowanie autobusami z całą otoczką związaną z zarządzaniem ich ruchem. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, których kręcą nie tylko osobówki. Sam symulator został zresztą doceniony nie tylko przez użytkowników, ale też przez recenzentów.

Świeże opcje w Bus Simulator 21 Pełna wersja za darmo

Bardzo ciekawe zmiany, jakie wprowadzono w Bus Simulator 21, sprawiły, że seria zyskała zupełnie nową jakość. Zauważalna jest między innymi ogromna przemiana w mechanice gry. Twórcy postarali się o to, by rozgrywka stała się jeszcze bardziej zbliżona do rzeczywistości. Wystarczy spojrzeć na ruchy pojazdów czy przechodniów, by przekonać się, że są one dużo bardziej naturalne.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: FNAF 2 download

Wysokiej jakości zmiany pojawiły się również w Bus Simulator 21 w sferze logistyki. Znacznemu poszerzeniu uległy możliwości użytkownika. Zawsze zajmował się on zarządzaniem kwestiami związanymi z kursowaniem autobusów. Tym razem jednak może on w znaczący sposób rozbudować pokonywane trasy i utworzyć znacznie bardziej skomplikowane rozkłady jazdy. To ogromny atut szczególnie dla tych, którzy w Bus Simulator 21 Download doceniali element strategii.

Liczba pobrań: 5489

Oczywiście nie obeszłoby się również bez poprawienia jakości grafiki w Bus Simulator 21. Widać to na przykładzie efektów pogodowych, które zawsze należały do mocnych stron tego symulatora, a w tej odsłonie są wręcz powalające. Obiekty także przedstawiono w sposób bardziej szczegółowy, a sam klimat jest naprawdę wciągający.

Jak pobrać Bus Simulator 21 z nowymi pojazdami

Pisząc o Bus Simulator 21, nie da się uniknąć co najmniej kilku zdań o dostępnych pojazdach. W końcu jest to jeden z kluczowych elementów całej gry. Dlatego także tym razem postarano się o to, by wraz z nową częścią, pojawiły się nowe autobusy. Co tym razem zyskują gracze?

Zapewne już wiecie, że wśród pojazdów będą przewijać się wytwory wzorowane i autoryzowane przez tak świetne marki, jak Scania, MAN, Mercedes-Benz czy Iveco. Zupełną nowością, która pojawia się w Bus Simulator 21, są natomiast autobusy piętrowe. To jeszcze nie wszystko! W najświeższej części zyskujesz także dostęp do innowacyjnego autobusu elektrycznego.

Jeśli to cię zainteresowało, to Bus Simulator 21 pobierz, by sprawdzić, co jeszcze na ciebie czeka. Z pewnością się nie zawiedziesz, ponieważ w tej odsłonie twórcy udostępnili aż dwie mapy. Jedna z nich to Seaside Valley. Być może kojarzysz już to miejsce z poprzednich części. Ta dobrze znana graczom mapa została jednak trochę rozszerzona, co nadało jej świeżości. Za to zupełnie nowy do eksploracji miejscem jest Angels Shores. To wyjątkowe miasto, przy którego tworzeniu inspirowano się San Francisco.

Nowe opcje w Bus Simulator 21

Już teraz wielu graczy zdążyło docenić mnogość opcji dostępnych w Bus Simulator 21. Jedną z nich jest wirtualny asystent. Jest to element, którego celem jest wspieranie gracza w niektórych czynnościach.

Bus Simulator 21 – Trailer

Może on na przykład zajmować się planowanie rozkładów jazdy czy wytyczaniem tras autobusów. Nie musisz obawiać się problemów z jego strony, ponieważ automatycznie uwzględnia on takie kwestie, jak długość dróg, czy dopuszczalną ilość pasażerów.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: The Crew 2 download

Ważnym rozwiązaniem jest także umożliwienie użytkownikom Bus Simulator 21 Download bardziej dynamicznej rozgrywki. Dotychczas niektórzy z nich skarżyli się na zbyt długie podróże, które po prostu ich nudziły. W najnowszej odsłonie mają oni szansę przyspieszenia czasu. Możesz również korzystać z różnych pojazdów jednocześnie, wystarczy, że użyjesz opcji przełączania się między nimi.

Na pewno ucieszy was także fakt, że Bus Simulator 21 dopuszcza możliwość prowadzenia rozgrywki wieloosobowej. Działa ona na zasadzie kooperacji między maksymalnie czwórką graczy. W ten sposób masz okazję wspólnie z innymi stworzyć imperium transportowe. Natomiast przy grze jednoosobowej możesz wybierać między dwoma trybami – kariera i rozgrywka dowolna.

Wkrocz do świata Bus Simulator 21 i sprawdź, czy uda ci się rozwinąć przedsiębiorstwo transportowe z prawdziwego zdarzenia.

Liczba pobrań: 5489
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *