Twierdza Krzyżowiec 2 Download

“Jednak nie ma to jak klasyka!” – Twierdza Krzyżowiec 2 Download to doskonały przykład, że to stwierdzenie jest prawdziwe. Mimo wprowadzonych zmian, widać w tej grze ducha dawnego Stronghold. Rozgrywka przypomina dobrze znane, wspaniale spędzone godziny. Nic dziwnego, że tak wielu graczy czekało na kontynuację Twierdzy Krzyżowiec i doceniło wysiłek włożony w stworzenie kolejnej części.

Kolejna odsłona serii, czyli Twierdza Krzyżowiec 2 Download

Nie da się ukryć, że pierwsza odsłona Twierdzy Krzyżowiec odniosła duży sukces. Jako samodzielny dodatek do gry zebrała wokół siebie spore grono wiernych fanów. To zatem logiczne, że Firefly Studios zdecydowało się na wydanie kolejnej części, jaką jest Twierdza Krzyżowiec 2 Download. Pozycja ta ukazała się we wrześniu 2014 r. i jest dostępna na pecety. Niewielkie wymagania sprawiają, że każdy może spokojnie zainstalować tę grę u siebie, bez obaw, że nie będzie poprawnie śmigać.

Co prawda fani musieli czekać aż 12 lat na pojawienie się nowej odsłony od Firefly, ale dzięki cierpliwość się opłaciła. Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo daje dostęp do wielu nowych możliwości, co zdecydowanie urozmaica rozgrywkę. Mimo to, jak wspomnieliśmy we wstępie, nadal w stu procentach pozostaje ona w klimacie dobrze znanej Twierdzy. Dlatego większość świata przedstawionego nie będzie zaskakiwać, będzie za to budzić bardzo dobre skojarzenia ze swoją poprzedniczką.

Liczba pobrań: 12692

Twierdza Krzyżowiec 2 Do pobrania z dobrze znaną scenerią

Tym, co od razu rzuca się w oczy w Twierdza Krzyżowiec 2 Download, jest znana już graczom sceneria. Ponownie znajdujemy się bowiem na Bliskim Wschodzie w czasie wypraw krzyżowych. Otacza nas głównie pustynia, a niewielkie skrawki oaz, na których możemy uprawiać rośliny, należy chronić przed wrogami oraz siłami natury. Bardzo podobnie wygląda również rozgrywka, szczególnie, gdy zdecydujemy się na kampanię historyczną.

Tak, jak poprzednio, w Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo możesz wcielić się w pochodzącego z Europy rycerza – krzyżowca – lub stanąć w szranki jako muzułmański bojownik. To zróżnicowanie pociąga za sobą różne skutki w rozgrywce. W grze nie brakuje także bezpośrednich odniesień do historii, które najsilniej zaobserwujesz we wspomnianej powyżej kampanii historycznej. Jeżeli ten element podobał ci się ostatnim razem, Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz i ponownie spróbuj swoich sił dowodząc armią Ryszarda Lwie Serce lub słynnego Saladyna.

Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz z kampaniami treningowymi

Wiadomo, że nie każdy miał już przyjemność zetknąć się z omawianym tutaj tytułem. Choć Twierdza Krzyżowiec 2 Download to genialna i rozbudowana strategia czasu rzeczywistego, każdy może spróbować w niej swoich sił. Specjalnie dla nowicjuszy powstały osobne kampanie, których celem jest wdrożenie użytkownika do świata gry. Dzięki nim nauczysz się wszystkiego, co będzie ci potrzebne przy bardziej samodzielnych rozgrywkach.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Heroes 3 Download

W Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo masz dostęp do aż jedenastu treningowych kampanii. To właśnie one przeprowadzą cię przez wszystkie mechanizmy obowiązujące w rozgrywkę. Nauczysz się zatem nie tylko walczyć czy bronić. Nabędziesz także inne umiejętności, niezbędne do sukcesywnego zarządzania twoją Twierdzą. W treningowych kampaniach dowiesz się, jak dbać o jednostki, zarządzać ekonomią czy rozbudowywać swoją infrastrukturę. Wszystko po to, abyś następnie mógł wkroczyć do rozgrywki na pełnych obrotach.

Twierdza Krzyżowiec 2 Pełna wersja za darmo z nowymi jednostkami

Oczywiście nowa odsłona gry oznacza także wiele nowych komponentów. Choć sam klimat się nie zmienił, jest kilka interesujących zmian, które ucieszyły graczy, i dla których warto zajrzeć do Twierdza Krzyżowiec 2 Download. Jedną ze zmian jest poprawienie możliwości budowy licznych obiektów. Dużo lepiej funkcjonuje także interfejs użytkownika. Gracze docenili także możliwość swobodnego obrotu kamery.

Liczba pobrań: 12692

Bardzo ważna zmiana nastąpiła w dostępie do jednostek walczących w naszej armii. Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo daje dostęp do aż dziesięciu nowych jednostek po obu stronach. Zatem zarówno jako krzyżowiec, jak i walczący po stronie arabskiej, będziesz korzystać z zupełnie nowych możliwości. Wśród nowych jednostek jako przykłady można wymienić chociażby:

  • nadzorcę niewolników,
  • drewisza,
  • uzdrowiciela,
  • łucznika konnego,
  • zbójcę.

Nowe jednostki są doskonałą okazją do zaplanowania nowego sposobu pokonania przeciwnika. Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz i przetestuj świeże strategie walcząc to po jednej, to po drugiej stronie.

Jak pobrać Twierdza Krzyżowiec 2 za darmo z trybem kooperacji?

Sam sens rozgrywki w Twierdza Krzyżowiec 2 Download nie zmienił się szczególnie. Nadal musisz sprawnie wygrywać bitwy, umieć się bronić, jak i atakować. Dużo bardziej rozbudowane w nowej odsłonie są oblężenia, dzięki czemu rozgrywka jest ciekawsza. Dodatkowo konieczne jest także zarządzanie wszystkimi swoimi zasobami. Do twoich zadań w Twierdza Krzyżowiec 2 Download należy więc również wytwarzanie jednostek, utrzymywanie armii, rozbudowa infrastruktury oraz pozyskiwanie rozmaitych zasobów. Aspekt ekonomiczny odgrywa w tym tytule bardzo dużą rolę.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: 60 Seconds Download

Twierdza Krzyżowiec 2 Pobierz także, aby świetnie spędzać czas z przyjaciółmi. Klasycznie w grze masz dostęp do trybu multiplayer. Maksymalna ilość graczy w tym przypadku to czworo. Możesz wypróbować także tryb kooperacji. To świetny sposób na rozgrywkę prowadzoną we dwoje. Jedno z was będzie odpowiadać za aspekty militarne, a drugie za ekonomiczne. Musicie rozsądnie gospodarować wspólnymi zasobami, aby móc się rozwijać.

Twierdza Krzyżowiec 2 Download to już kolejny tytuł od Firefly, który dostarcza tyle rozgrywki. Gdy już się wciągniesz, na pewno spędzisz przy tym tytule wiele godzin.

Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *