Yandere Simulator Download za darmo Gry za darmo Akcja

Yandere Simulator Download

Nadchodzi długo wyczekiwana premiera – Yandere Simulator Download wreszcie pojawi się w pełnej wersji! Miłośnicy tej wciągającej gry wreszcie będą mogli przerzucić się z wersji demo na pełną odsłonę.  Jak będzie wyglądać Yandere po latach ciężkiej pracy nad nim? Jak daleko będzie mogła posunąć się Ayano? Sprawdźcie sami!

Nadchodzi premiera Yandere Simulator Download!

Oczywiście za stworzeniem pełnej wersji Yandere Simulator Download stoi YandereDev. Natomiast wydawcą ma być tinyBuild Games (znane m.in. z wydania Hallo Neighbor), z którym YandereDev współpracuje od 2017 roku. Wydanie gry przeciąga się już kilka lat, dlatego niektórzy fani miłosnych losów Ayano wielokrotnie upominali się przyspieszenia prac nad grą. Ostatecznie premierę Yandere Simulator zaplanowano na grudzień 2022 roku. Można mieć zatem nadzieję na interesujące święta!

Liczba pobrań: 12529

Co ważne, po premierze Yandere Simulator Pobierz na spokojnie ze Steama. Nie musisz nawet ruszać się z domu! Sama w sobie gra została stworzona typowo dla pecetowców. Twórca gry, który skrywa się pod wspomnianym już pseudonimem YandereDev miał w przeszłości współpracować przy tworzeniu kilku tytułów na konsole. Można mieć zatem nadzieję na to, że w przyszłości Yandere Simulator ukaże się także w wersji na konsole.

Yandere Simulator Do pobrania już w grudniu 2022 – poznaj Ayano

W pełnej wersji Yandere Simulator Download będziesz sterować piękną i jednocześnie upiorną Ayano Aishi. Jej pseudonim, od którego wzięła się nazwa gry – Yandere – ma swoje specjalne znaczenie w języku japońskim. Yandere oznacza osobę, która na pierwszy rzut oka zdaje się miłą i nieśmiałą personą. Tymczasem prawdziwe oblicze kogoś takiego to skrajne zepsucie, skłonność do przemocy, gwałtowność i agresja.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Minecraft Dungeons Download

Kolejną stałą postacią w Yandere Simulator jest Taro Yamada. To szkolny kolega Ayano i jednocześnie obiekt jej pożądania. Taro jako urodziwy senpai Ayano jest darzony uczuciami także przez wiele innych dziewcząt. Nietrudno jest się domyślić, że fakt ten doprowadza Ayano do furii.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jakie rywalki staną na drodze Ayano. Jednak przedsmak tych postaci można było poznać w wersji demo Yandere Simulator za darmo. Co więcej, ów wersja nadal jest dostępna w sieci, więc można wypróbować grę przed wykupieniem jej pełnej wersji.

Yandere Simulator Pobierz i wciel się w gotową na wszystko nastolatkę

Fabułę Yandere Simulator za darmo można było już poznać w wersji demo tej gry. Nie ulegnie ona zmianie w pełnej wersji gry. Zresztą, choć jest ona podstawą działań Ayano, można uznać, że odgrywa drugorzędną rolę. Historia Ayano jest niemal podobna do klasycznych opowieści o zakochanych nastolatkach. Niemal, ponieważ Ayano to yandere z krwi i kości. Jest ona dosłownie szaleńczo zakochana w Senpai’u.

Liczba pobrań: 12529

Dlaczego miłość Ayano do Senpaia jest tak ważna w Yandere Simulator Download? Ponieważ to właśnie ze względu na nią główna bohaterka czuje się zmuszona do mordowania koleżanek ze szkoły. Każdego tygodnia wokół Taro Yamady zaczyna kręcić się inna dziewczyna. Pod koniec tygodnia młoda uczennica chce wyznać miłość swojemu koledze. Ayano musi więc dopaść ją, zanim ta zdąży okazać Taro swoje uczucia. Fabuła Yandere Simulator kieruje nas zatem wprost do zadań, które musimy wypełniać, tzn. do zabijania licealistek.

Yandere Simulator Pełna wersja za darmo z różnymi opcjami “pozbycia się” rywalek

Jak na grę, która była tworzona niezależnie, Yandere Simulator ma naprawdę świetną mechanikę. Akcja gry rozgrywa się w różnych miejscach związanych z życiem Ayano. Główna bohaterka będzie zatem poruszać się po terenie szkoły, w jej okolicach oraz w domu. Co ważna, w trakcie rozgrywki będziesz spotykać nie tylko rywalki oraz ukochanego Senpai’a, ale również inne postaci. Zatem Yandere Simulator za darmo umożliwia ci rozegranie wybranych przez siebie scenariuszy, ale musisz to robić ostrożnie. Mogą cię bowiem przyłapać cię inni uczniowie lub nawet nauczyciele. Wówczas poinformują oni policję.

Yandere Simulator Pobierz także, jeśli jesteś wielbicielem skradanek. Ta gra ma bowiem wiele elementów takiego stylu. Każde zabójstwo musi być dokonywane przez ciebie z dużą precyzją. Ayano nie tylko musi pozbyć się rywalek, ale powinna to także zrobić z zaskoczenia. Pierwszym krokiem jest zatem zwabienie swojej ofiary do miejsca, w którym będzie można zacząć działać. Natomiast po zamordowaniu rywalki w Yandere Simulator trzeba posprzątać po sobie wszystkie ślady. Chowasz zatem ciało i pozbywasz się krwi.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Far Cry 6 Download

Ciekawym elementem gry jest także część odpowiadająca za symulację. Jeśli lubisz tego typu rozgrywki, Yandere Simulator Pobierz i wkręć się w świat tego nietuzinkowego symulatora randkowania. Jak widzisz, jedna gra może łączyć w sobie wiele części składowych. Efekt końcowy jest niesamowity i naprawdę warty uwagi. Z jednej strony masz miłosną historię, z drugiej zaś młodocianą seryjną morderczynię.

Jak pobrać Yandere Simulator za darmo z różnymi opcjami zabijania?

Opisaliśmy tutaj już niemal wszystko, co wiadomo o Yandere Simulator za darmo. Większośc informacji pochodzi ze śmigającego od dawna po sieci demo, o którym już pisaliśmy. Sam twórca gry jest bardzo tajemniczy i wspomina jedynie o tym, że pełna wersja gry ma być w stu procentach dopracowana. Pozostało nam jeszcze opisać do jakich opcji zabijania masz dostęp w Yandere Simulator. Aktualnie wiadomo, że jako Ayano masz możliwość:

  • porwania,
  • rażenia prądem,
  • otrucia,
  • torturowania,
  • utopienia.

Jak widać, wachlarz opcji jest dosyć szeroki. Gra jest jednak dużo bardziej rozbudowana niż mogłoby się wydawać. Nie chodzi bowiem tylko o czyste morderstwo. Można również knuć intrygi i wykorzystywać do nich inne osoby. W Yandere Simulator Download możesz np. wynająć innego ucznia do wykonania jakiś zadań (często do odwrócenia uwagi). Jednak nie ma nic za darmo, toteż nieraz będzie trzeba postarać się o coś w zamian.

Liczba pobrań: 12529

Jako Ayano w Yandere Download masz także szansę zaprzyjaźniania się z innymi dziewczętami. Jest to bardzo przydatne, ponieważ ufną ofiarę łatwiej będzie ci zwabić do ustronnego miejsca. Dodatkowo możesz także wrobić inną uczennicę w dokonane przez siebie morderstwo. W ten sposób masz szansę upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Yandere Simulator – Trailer

Kontrowersje wokół Yandere

Sam pomysł na grę oraz jego realizacja, choć są brutalne, nie są niczym nowym ani zatrważającym w świecie gamerów. Yandere zyskało swoją popularność nie tylko dzięki fabule i ciekawej mechanice, ale również ze względu na osadzenie gry w realiach japońskiego anime/mangi. Taki świat przedstawiony bardzo przyciąga fanów tych japońskich dzieł.

Jeśli chodzi o elementy mordowania z zimną krwią – cóż, trudno byłoby zliczyć wszystkie gry, w których gracz wykonuje właśnie takie zadania. Mimo to w 2016 r. Twitch zdecydował się na nałożenie bana na Yandere. Ta kontrowersyjna decyzja była szeroko komentowana przez fanów gry.

Możemy tylko gdybać, jakie jeszcze niespodzianki będą czekały na nas w pełnej wersji gry. Najlepiej jednak czekać cierpliwie do grudnia i przekonać się o tym na własnej skórze. A raczej na skórze rywalek Ayano.

4.8/5 - 36 głosów
Avatar photo

Redaktor naczelny
Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier. Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *