Heroes 3 download

KRÓTKO O Heroes 3 download

Wydana w 1999 roku Heroes 3 download to turowa gra strategiczna opracowana przez New World Computing i wydana po raz pierwszy przez firmę 3DO. Inspirację do rozgrywki czerpie z tego, co jest obecnie uważane za prekursora całej serii HoMM, King’s Bounty z 1990 roku – kolejnej gry turowej opracowanej przez tę samą firmę. W roku, w którym została wydana, gra Heroes 3 do pobrania osiągnęła wysokie noty, niemal zdobywając tytuł najlepszej gry strategicznej roku. Podążając za tym samym stylem, co jej poprzednicy, gra polega na zbieraniu zasobów, rozwijaniu miast, tworzeniu armii pełnej fantastycznych stworzeń i zdobywaniu innych terenów.

Heroes 3 Download – kultowa gra strategiczna!

Gra Heroes 3 Download to kultowa gra strategiczna. Jeżeli pytasz kogoś o dobrą strategię, to on odpowiada bez zastanowienia “Heroes 3!”. Gra otrzymała dwa rozszerzenia – Armageddon’s Blade z 1999 roku i Shadow of Death z 2000 roku – które dodały więcej kampanii i dziewiątą frakcję do wyboru. Przez lata toczyły się niekończące się spory o to, która gra Heroes  3 jest najlepsza z całej serii. Choć na opinie starszych graczy może mocno wpływać nostalgia, można argumentować, że trzecia część jest z nich najlepsza i najważniejsza.

POBIERZ GRĘ


Heroes 3 download miało być zaktualizowaną wersją drugiej gry z serii, bez wprowadzania w niej żadnych drastycznych zmian. Twórcy chcieli wziąć ukochaną grę i dać jej fanom więcej – i właśnie to zrobili. Nie modyfikując rozgrywki aż tak bardzo, dali dodatkowe dwie frakcje (trzy, licząc DLC) i sprawili, że stworzenia były bardziej dopasowane do każdego miasta, nawet dodając do nich dodatkową jednostkę i upewniając się, że każda z nich ma ulepszenie. Dodali także bohaterom nowe umiejętności i pozwolili im rozwijać się bardziej poprzez bitwy. Gracze po skorzystaniu z Heroes 3 download w wersji PC otrzymali także większy wybór umiejętności, których mogliby się nauczyć.

Heroes 3 do pobrania za darmo

Udostępniliśmy Heroes 3 do pobrania za darmo jako jedną z pierwszych gier na exiro.pl. Zrobiliśmy to ze względów sentymentalnych, dla każdego z nas to kawałek naszego dzieciństwa. Wspomnienia kiedy graliśmy razem z rówieśnikami są nie do opisania. Te czasy już nie wrócą, ale chcemy wam sprawdzić trochę radości, dlatego wrzuciliśmy Heroes 3 do pobrania w pełnej wersji na komputer!

Ekran mapy w Heroes 3 download pokazuje wiele scenariuszy do wyboru. Ten o nazwie „Arogancja” jest wybierany wraz z opisem scenariusza, warunkami zwycięstwa i porażki. Inne dodatki obejmowały podziemne poziomy, większe mapy i więcej celów poza zdobywaniem miast przeciwnika. Być może będziesz musiał znaleźć Świętego Graala lub zdobyć opuszczone miasto, które zaginęło gdzieś na mapie. Z ponad 50 mapami potyczek i możliwością zdobycia sojuszników, Heroes 3 do pobrania jest wciąż niezrównana w scenariuszach dla jednego i wielu graczy, pozwalając ci szybko osiągnąć setki godzin w grze. Po znalezieniu idealnej formuły w Heroes 3, Ubisoft musiał zrobić tylko to, co zostało zrobione do tej pory. Ulepszyć to, co istniało, bez próby modyfikacji kluczowych funkcji gry.

Heroes 3 – co było później?

POBIERZ GRĘ


Kolejne części serii Heroes, choć w większości przyjemne, nie były tak uzależniające. Po ogromnym sukcesie trzeciej części, Heroes IV od początku miało przed sobą trudne zadanie i niestety nie do końca mu podołało. Wydana w 2002 roku gra wprowadziła wiele zmian w rozgrywce, w stosunku do Heroes 3, które zostały mocno skrytykowane. Wśród wielu skarg na grafikę, zmianę siatki bitewnej oraz znaczną redukcję dostępnych stworzeń i miast, duży dotyczył bohaterów. Mogli teraz atakować bez magii, ale gra sprawiła również, że mogłeś mieć więcej niż jednego bohatera w swojej armii lub nie mieć go wcale. Jednym z podstawowych założeń w Heroes III było posiadanie własnego bohatera – ta zmiana nie została więc dobrze odebrana przez fanów poprzedniczki.

Brak sukcesów nowych części Heroes

Wersja Heroes 3 download cieszyła się wieloma świetnymi rozwiązaniami, a odebranie tego graczom okazało się bardzo nieprzychylną decyzją. Następca dodał jednak jedną udaną funkcję – karawany, które pozwoliły Ci wysyłać żołnierzy rekrutowanych po mapie bezpośrednio do Twojego miasta – coś, co powróciło w Heroes V (jako dodatek) i Heroes VII. W Heroes V do VII seria przeszła z 2D do pełnego 3D. Chociaż obrazki wyglądają bardzo ładnie – zwłaszcza modele na VII, które są naprawdę pięknie -wydawało się, że tracą urok, jaki miała gra Heroes 3 download. Stała się w pewnym sensie dobrze wyglądającą grą 3D, z grafiką trochę zbyt podobną do gier takich jak Warcraft 3. Choć nie jest to nic złego, nie wyróżniała się tak bardzo.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Bloons TD 6 download


Po klęsce Heroes IV, seria powróciła do rozgrywki w stylu Heroes 3 dodając tu i ówdzie pewne rzeczy, które choć interesujące, nie działały tak dobrze. Heroes V ma system drzewek w miastach, co oznacza, że ​​na początku nie było widać wszystkich konstrukcji, co utrudniało planowanie. Heroes 3 download był sukcesem od momentu wydania, zwłaszcza w grze turowej. Podczas gdy bardziej znane tytuły RTS, takie jak długo oczekiwana Age of Empires II, sprzedały się w około 2 milionach egzemplarzy do stycznia 2000 roku, Heroes 3 zdołał sprzedać imponujące 1,5 miliona kopii do grudnia 1999 roku, nawet w bardziej staromodnym stylu turowym. Jej wpływ sięgał tak daleko i przez tak długi czas, że jest to najbardziej rozpowszechniona gra w serii i jedyna, która doczekała się ponownego wydania, które ukazało się jako Heroes of Might and Magic VII w 2015 roku. Od tamtej pory nie było już żadnych nowych gier z serii HoMM. Myślę, że już wiecie z jakiego powodu udostępniamy konkretną część czyli Heroes 3 download.

Brakuje Ci wspomnień? Pobierz Heroes 3 za darmo!

POBIERZ GRĘ


 
Znasz Heroes 3 z dzieciństwa i chciałbyś zagrać w nią ponownie? A może przyciągnęła Cię popularność tej gry w naszym kraju i chcesz spróbować, czy rzeczywiście jest warta swojej sławy? Niezależnie od tego, jakie masz powody, pobierz Heroes 3 za darmo na naszej stronie exiro.pl! od samego początku Heroes 3 do pobrania było grą, która osiągnęła to, do czego dążyła – ulepszoną, bardziej kompletną wersję swojego poprzednika. Naprawiła wszystkie drobne problemy, jakie miał Heroes II i rozszerzył uniwersum w sposób, który uczynił z niego wszechstronną grę, jaką jest teraz. Jeśli zdecydujesz się na pobranie Heroes 3 z exiro.pl, znowu poczujesz się jak wtedy, gdy grałeś w nią jako dziecko! Nasza wersja zawiera wszystkie usprawnienia i dodatki, a także jest wolna od wszelkich wirusów i dokładnie przeskanowana programem antywirusowym! Kliknij w link poniżej i skorzystaj z Heroes 3 download, a przekonasz się, dlaczego została ona uznana za jedną z najlepszych gier (w kategorii strategia) wszechczasów! Gwarantujemy, że spędzisz w niej znacznie więcej godzin, niż myślisz!

Systemowe Wymagania
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Gra z 1999 roku - brak wymagań

 • Pamięć ram:

  Gra z 1999 roku - brak wymagań

 • Grafika:

  Gra z 1999 roku - brak wymagań

 • Pamięć na dysku:

  200 MB dostępnego miejsca na dysku

Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Gra z 1999 roku - brak wymagań

 • Pamięć RAM:

  Gra z 1999 roku - brak wymagań

 • Grafika:

  Gra z 1999 roku - brak wymagań

 • Pamięć na dysku:

  200 MB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać Heroes 3 mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Minimalne:
 • System:

  MacOS X 10.8.5

 • Procesor:

  Intel Core i5 2.4 GHz

 • Pamięć ram:

  8 GB RAM

 • Grafika:

  NVIDIA GeForce GT 640M

 • Internet:

  Broadband Internet connection

 • Pamięć na dysku:

  7 GB available space

Rekomendowane:
 • System:

  MacOS X 10.8.5 or Newer

 • Procesor:

  Intel Core i7 2.4 GHz+

 • Pamięć ram:

  8 GB RAM

 • Graphics:

  OpenGL 4.1 - ATI Radeon HD 5670, NVIDIA GeForce GT 640M

 • Network:

  Broadband Internet connection

 • Storage:

  7 GB available space

 • Additional Notes:

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus condimentum pretium commodo. In hac habitasse platea dictumst. Donec ut nibh in metus accumsan tristique et non velit. Lorem ipsum dolor sit.

Nasza opinia
 • Ocena Among Us
  8.9Ocena łączna

  Oceny Among Us Download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   77
  • Dźwięk
   93
  • Styl gry
   95
  • Fabuła
   99
Plusy i minusy gry

Among Us posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał Among Us za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Świetna fabuła
   • Każda rozgrywka dostarcza nowych emocji
   • System współpracy
   • Hit 2020 w kategorii multiplayer
  • Minusy
   • Rozgrywka trwa kilkanaście minut i nie można jej przerwać
Gra Szczegóły
POBIERZ TERAZ
 
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 8032
 
Gra okładka
okładka
Wymagania wiekowe dla gry Heroes 3 wynoszą 12 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...