Bloons TD 6 download

KRÓTKO O Bloons TD 6 download

Bloons TD 6 download to najnowsza odsłona popularnej serii Bloons, wydana przez Ninja w Dundee. Jeśli jesteś fanem gier typu tower defense, możesz wiele oczekiwać po tej grze – i nie zawiedziesz się. Można nazwać Bloons TD 6 download grą Tower Defense na sterydach. Wydaje się w niej, że wszystko się dzieje naraz, a postaci do zabawy są setki. Na początku może się to wydawać trochę przytłaczające, ale gra prowadzi cię przez wczesne etapy specjalnej zdolności każdej postaci i jeśli grałeś wcześniej w jakąkolwiek grę tower defense, od razu zrozumiesz o co chodzi.

Bloons TD 6 download – co cię czeka po uruchomieniu gry?

POBIERZ GRĘ


Po skorzystaniu z Bloons TD 6 download zaczynasz od ograniczonej liczby małp, których możesz użyć do przebijania balonów, a wczesna rozgrywka polega na awansowaniu i odblokowywaniu nowych małp, które mają specjalne zdolności do konkretnych typów balonów. 9 map do wyboru i więcej do odblokowania na późniejszych etapach zapewnia wystarczającą różnorodność, aby utrzymać zainteresowanie grą Bloons TD 6 download. Zaczynając, możesz być nieco niepewny co do tego, jakie umiejętności ma każda z małp. Być może nawet kilka razy przegrasz, gdy balony przedostaną się przez moje wieże bez trafienia. Kiedy jednak poświęcisz więcej uwagi samouczkom, zdasz sobie sprawę, że musisz użyć konkretnych małp do określonych balonów – wtedy wszystko stanie się jasne. Jeśli brzmi to jak gra, która mogłaby Cię zainteresować, kliknij w button “Pobierz grę”, który zawiera Bloons TD 6 download na naszej stronie i pobierz je na swoje urządzenie! Gwarantujemy wiele godzin doskonałej i wymagającej zabawy!

Fabuła gry

Jeśli chodzi o poziom trudności gry w pełnej wersji Bloons TD 6, może stanowić on wyzwanie nawet dla starych wyjadaczy gier tower defense. Rzeczą wartą zapamiętania jest to, że jeśli masz małpy, których już nie używasz, powinieneś koniecznie je sprzedać. Stracisz pieniądze w stosunku do tego, co zapłaciłeś, ale zwolni to miejsce na kolejne postacie, dzięki czemu ostatecznie wyjdziesz na plus. W grze Bloons TD 6 dostępnej u nas do pobrania za darmo są mniej i bardziej użyteczne małpy. Wielu graczy uważa, że Heli Pilot jest niezwykle przydatna, zwłaszcza po ulepszeniu do „Pościgu” – wówczas podąża za wszelkimi balonami na mapie i eliminuje je czterema beczkami ołowiu.

Grafika w pełnej wersji gry za darmo Bloons TD 6

Graficznie, gra emanuje jakością – widać wysiłek włożony w jej zaprojektowanie. Niezwykle kolorowa i może trochę za dużo się dzieje. Pełna wersja gry Bloons TD 6 download jest atrakcyjna dla małych dzieci ze względu na styl, a także dla dorosłych, dzięki elementom strategicznym. Jeśli nie jesteś fanem wydawania pieniędzy na gry, kliknij w przycisk zawierający Bloons TD 6 download i i pobierz grę z naszej strony całkowicie za darmo! Gra jest nie tylko warta wypróbowania – prawdopodobnie zostanie na Waszych urządzeniach jeszcze długo po jej pobraniu! Opanowanie gry nie jest proste – jeśli chcesz poczuć, że coś osiągnąłeś, warto przejść grę na trudnym poziomie! W ten sposób osiągniesz wszystko, co gra ma do zaoferowania, znajdziesz się na szczycie rankingów i zdobędziesz tytuł mistrza tej gry. Bloons TD 6 pobierz daje więcej satysfakcji, niż jakakolwiek inna gra z tej kategorii!

POBIERZ GRĘ


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Cyberpunk 2077 download


Bloons TD 6 do pobrania na komputer za darmo

Twierdzenie, że klasyczny szablon tower defense już się zestarzał nie jest do końca prawdziwy. Jest kilka świetnych gier z tego gatunku, ale aby się dziś wyróżniać, deweloper musi zrobić coś wyjątkowego. Idealnym przykładem jest tu Bloons TD 6 download na komputer za darmo. To gra, która w dużym stopniu opiera się na klasycznych mechanikach i nie tylko wygląda cudownie, ale również dodaje nieco świeżości do formuły, którą wszyscy zaczynamy być trochę zmęczeni. Młodszym odbiorcom frajdę będą sprawiać małpy i balony, starszym zaś nie zabraknie taktyki i strategicznego myślenia, co sprawia, że ​​Bloons TD 6 do pobrania za darmo nadaje się do każdego typu odbiorcy.

Każda walka odbywa się na mapie. Przebiega przez nią ścieżka i to od Ciebie zależy, jak rozstawisz swoje małpie siły, aby balony się przez nią nie przedostały. Do wyboru jest mnóstwo małp, ale musisz je odblokować poprzez grę. Znajdziemy tu małpy z rzutkami, pirackie małpy, małpy ninja i takie, które mogą strzelać podmuchami magicznej energii. Nie ma znaczenia, jakiej małpy używasz, taktyka w Bloons TD 6 za darmo jest prawie zawsze podobna. Broń wąskich punktów na mapie, a istnieje bardzo duża szansa, że ​​z łatwością przejdziesz przez wszystkie fale balonów. Gra ma jednak kilka asów w rękawie – każda z twoich małpich wież ma własne drzewka ulepszeń. A niektóre balony w późniejszych falach mogą zostać zabite tylko przez małpy, które mają odpowiednie ulepszenia. Ale – szczególnie w trybie łatwym – za wygrane dostajesz tyle gotówki, że łatwo jest po prostu zbudować, co chcesz. W innych trybach graje się się trudniejsza, ale obowiązują te same podstawowe zasady. Sprawia to, że Bloons TD 6 download doskonale nada się zarówno dla młodszych, jak i dla starszych graczy!

Jak pobrać Bloons TD 6 za darmo?

Jeśli po naszym opisie stwierdziłeś, że ta gra to coś dla Ciebie, kliknij w przycisk Bloons TD 6 download i pobierz grę za darmo z naszej strony! Gwarantujemy, że wersja gry, którą dla Ciebie mamy, jest wolna od wszelkich wirusów i zadziała na każdym urządzeniu i systemie operacyjnym! Przed wrzuceniem każdej gry skanujemy ją wieloma sprawdzonymi programami antywirusowymi, by upewnić się, że nie narazimy Cię na żadne niebezpieczeństwo lub nieprzyjemności.

Bloons TD 6 download

POBIERZ GRĘ


Bloons TD 6 download to świetna gra typu tower defence, przy której niewątpliwie spędzisz wiele godzin – i nie będzie to czas zmarnowany! To jedna z najlepszych współczesnych gier tego typu, która znacznie odświeża starą formułę i dostosowuje ją do potrzeb i wymagań współczesnych graczy, także najmłodszych odbiorców. Każdy etap gry posiada krętą ścieżkę na ziemi, po której armia balonów przemieszcza się w formie kolorowych fal. Tylko od Ciebie zależy, czy przebijesz każdy balon na ścieżce, zanim będą miały one szansę na ukończenie obwodu wokół ekranu. Bloons TD 6 download na naszej stronie to najlepsza dostępna wersja tej gry, ze wszystkimi aktualizacjami i dodatkami! Pobierz ją już dzisiaj, a z pewnością nie pożałujesz!

Systemowe Wymagania
Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core i3 1.5Ghz

 • Pamięć RAM:

  4 GB RAM

 • Grafika:

  OpenGL 2.0 compatible

 • Pamięć na dysku:

  4 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać Bloons TD 6 mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Nasza opinia
 • Ocena Bloons TD 6
  8.3Ocena łączna

  Oceny Bloons TD 6 download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   77
  • Dźwięk
   80
  • Styl gry
   90
  • Fabuła
   88
Plusy i minusy gry

Bloons TD 6 posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał Bloons TD 6 za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Możliwość kooperacji
   • Polska wersja językowa
   • Działa na wszystkich systemach operacyjnych
  • Minusy
   • Wysoki poziom trudności
Gra Szczegóły
POBIERZ ZA DARMO
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 1248
Gra okładka
okładka
Brak wymagań wiekowych dla gry Bloons TD 6.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...