Cat Goes Fishing download

KRÓTKO O Cat Goes Fishing download

Hej! Dzisiaj mamy wam do zaproponowania tytuł, który z grubsza powinien przypaść naszym młodym czytelnikom, lecz także i wielu dorosłych może odnaleźć się w tej świetnej zabawie. Mowa dziś o Cat Goes Fishing Download, które jest świetnym symulatorem łowienia ryb, lecz o tym za chwilę. 

Cat Goes Fishing Download

W Cat Goes Fishing za darmo jak da się domyśleć po samym już tytule, wcielamy się w postać kota. Kota, który idzie na ryby i to w dosłownym tego słowa tłumaczeniu. Mały kotek, którym przychodzi nam sterować, jak w tytule idzie na ryby. Można by rzec, że jest to kolejny prosty symulator łowienia ryb, lecz nic bardziej mylnego. Na początku nasz kociak jedyne co posiada to podstawową wędkę oraz zerowym poziom, ponieważ tak, w tej grze także nabija się poziomy naszej postaci.

Początki bywają trudne i tak też jest tutaj. Nasz kociak razem ze swoją podstawową wędką stoi nad jeziorem i próbuje złapać swoją pierwszą zdobycz. Jeszcze przed tym oczywiście wybieramy tryb gry, jaki chcemy spomiędzy dwóch istniejących. 

POBIERZ GRĘ

Jest w czym wybierać.

W Cat Goes Fishing Download, znajduje się tryb Classic, który pewnie ma być odpowiednikiem takiego normalnego trybu w każdej grze, czyli najprostszy typ rozgrywki. Istnieje także drugi tryb zwany Realism Mode, który nieco utrudnia nam rozgrywkę i dodaje takie rarytasy jak bardziej zmyślne ryby, które złapały się na haczyk czy też fakt, że ryba może zerwać nam żyłkę z wędki i po to właśnie są jej ulepszenia w późniejszej fazie gry.

Z każdym nabitym poziomem w Cat Goes Fishing Download otrzymujemy różne zadania do wykonania, które mogą brzmieć, np. złap 10 niebieskich ryb. Gra nie wydaje się skomplikowana, więc nie powinna sprawić trudności, nawet najmłodszym podczas rozgrywki. Całe menu oraz wszystkie zadania są proste i czytelne.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: The Sims 4 download


Kuter? Nowe łowiska?!

Z czasem w grze, lecz jest to już prawie pod koniec gry, dorobimy się własnego kutra rybackiego, który pomoże nam w wypłynięciu na jezioro, by móc znaleźć inne rzadkie ryby, które nie podpływają blisko brzegu. Rodzajów ryb jest naprawdę dużo, tak samo jak poziomów możliwych do osiągnięcia przez naszego kotka co sprawia, że gra jest na długie godziny.
Zanim dotrzemy do momentu w Cat Goes Fishing Pobierz z wcześniej wspomnianym kutrem, do odblokowania będziemy mieli kolejne łowiska, które będą opiewać w coraz to kolejne rodzaje ryb. Razem z progresem w grze będą pojawiały się coraz to kolejne ryby. Niektóre będą nas zaskakiwać dość mocno, bo dla przykładu do złapania gdzieś pod sam koniec gry jest nawet smok, który pływa pod wodą razem z wszystkimi rybami. Ciekawe jest, że po jego złapaniu jak z każdą rybą mamy wybór, by go sprzedać lub wypuścić, lecz jego wypuszczenie wiąże się z tym, że zje wszystkie obecne ryby w jeziorze. W takich przypadkach decyzja potrafi być oczywista, bo za smoka przysługuje 1.5 miliona nagrody w grze.

Cat Goes Fishing Pobierz

Do pomocy w Cat Goes Fishing Download z czasem możemy odblokować różnego typu skanery oraz sonary. Będą one pokazywać nam poprzez skanowanie tafli wody, różne stworzenia, które możemy złapać na wędkę. Warto jednocześnie podczas tego poszukiwać stworzeń, które mamy zawarte w naszych misjach, by otrzymywać dodatkowe nagrody pieniężne w grze na kolejne ulepszenia. Wszystkie sonary dostępne w grze są także bardzo łatwe w obsłudze i nie sprawiają większych problemów. 


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Minecraft Java Edition download


Cat Goes Fishing Pełna Wersja za darmo

Kończąc dziś już ten niedługi artykuł, rzec można jedno. Cat Goes Fishing Download na pewno nie jest grą, która mogłaby szybko znudzić. W grze ciągle progresujemy, odblokowując coraz to kolejne wędki, czy łowiska. Cały system działania oraz interfejs jest bardzo przyjemny w odbiorze. W trybie Realism czasem gra staje nam na przekór i sprawia delikatne problemy, lecz są one do przeskoczenia i nie ma się co zniechęcać. Oprawa graficzna w grze jest przyjemna dla oka. System 2D zastosowany tutaj sprawdza się idealnie, ponieważ dużym problemem mógłby być fakt stworzenia tej gry w tym sposobie rozgrywki gdyby była możliwość gry w 3D. Oprawa dźwiękowa też raczy nas przyjemnym soundtrackiem podczas gry i nie nudzi, lecz po dłuższej gry może wydawać się już powtarzalna. Fabuły takowej tu nie ma. Ot co jesteśmy kotem, który łowi ryby. Gra ze zwykłego gatunku arcade, która ma na celu po prostu być dobrym sposobem na spędzenie czasu. Sam świetnie się bawiłem przez wiele godzin, łowiąc coraz to większe okazy ryb, lub innych stworzeń. Mogę zagwarantować, że z tą grą nie da się nudzić! 

POBIERZ GRĘ

Jak pobrać Cat Goes Fishing za darmo?

Cat Goes Fishing Download za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać Cat Goes Fishing Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Systemowe Wymagania
Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  1,66 GHz Intel Pentium/AMD Athlon

 • Pamięć RAM:

  1 GB RAM

 • Grafika:

  256 MB VRAM zgodna z DirectX 9.0c

 • Pamięć na dysku:

  15 MB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać Cat Goes Fishing mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Nasza opinia
 • Ocena Overwatch
  8.4Ocena łączna

  Oceny Overwatch download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   82
  • Dźwięk
   83
  • Styl gry
   85
  • Fabuła
   83
Plusy i minusy gry

Overwatch posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał Overwatch za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Świat duży i różnorodny
   • Prawie 30 różnych postaci
   • Szybkie tempo gry
   • Tryb rywalizacji
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Brak kampanii dla jednego gracza
   • System rang
Gra Szczegóły
POBIERZ GRĘ
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 1395
Gra okładka
okładka
Brak wymagań wiekowych dla gry Cat Goes Fishing.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...