Farming Simulator 15 Download Za Darmo Pełna Wersja

Farming Simulator 15 Download. Jest to już piąta pełnoprawna odsłona tego cyklu. Niemieckie studio Giants Software. W przedstawianej dziś już piątej części wprowadzono dużo nowości i poprawek. Jedne mniejsze, drugie większe, lecz wszystkie dziś tu postaramy się sobie omówić.

Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 to już piąta odsłona cyklu. Gra zdobyła ogromną popularność wśród fanów symulatorów życia, czy też symulatorów takich jak Euro Truck Simulator i tym podobnych. Gra mimo już 5 odsłon oraz kilku ładnych lat na rynku ciągle jest wierna jednemu systemowi rozgrywki, co cieszy, ponieważ jest on nadal niezawodny.

Liczba pobrań: 10596

W Farming Simulator 15 dostępne dla nas są dwie mapy. Pierwsza z nich zachowana w klimatach skandynawskich to Bjornholm. Druga z kolei to Westbridge Hills, która zachowuje klimat równin wprost ze Stanów Zjednoczonych, która jest odświeżoną wersją mapy z dodatku do poprzedniej części.

Nowości, nowości i jeszcze raz nowości.

Jeżeli chodzi o liczbę licencjonowanych marek sprzętu, który możemy znaleźć w grze, to jest ich już ponad 40. Dzięki tej liczbie Farming Simulator 15 Pobierz, zostawia swoich przeciwników daleko w tyle. Dodatkowo w tej odsłonie zostało dodanych wiele nowych marek, a wymienić warto takie jak New Holland, Ponsse czy też Fliegl.

Na brak maszyn też nie możemy narzekać, bo znajdziemy ich tutaj, aż ponad 140. Wybór jest ogromny, od małych traktorów z ograniczoną wydajnością do ponad 500 konnych bestii. Mimo to jeżeli komuś nadal byłoby mało dostępnego sprzętu, to w sieci jest dostępnych mnóstwo darmowych modyfikacji, które dodadzą nam drugie tyle sprzętu do zabawy.

Liczba możliwych upraw w grze nie zmieniła się względem poprzednika. Nadal mamy możliwość uprawiania takich rzeczy jak pszenicę, jęczmień, rzepak, kukurydzę, ziemniaki oraz buraki cukrowe. Jest to, muszę przyznać minus, że nie dodano nic nowego razem z nową odsłoną. Można by się tu bez problemu pokusić o nowy okaz do sadzenia.

Tak samo sprawa ma się ze zwierzętami gospodarczymi. Nic w tym temacie niestety się od poprzedniej odsłony nie zmieniło, a dokładnie mowa o kurach, owcach i krowach.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Spore download

Ciekawą nowością w Farming Simulator 15 Pełna Wersja, jest biogazownia, gdzie w specjalnych silosach musimy umieścić rośliny. Jak już to zrobimy, dochodzi do procesu fermentacji, a z wytworzonej kiszonki możemy przerobić ją na eko paliwo, a i oczywiście otrzymujemy za to swoje wynagrodzenie.

Bardzo dużą nowością jest wprowadzenie do gry środowiska leśnego. Wiąże się z tym dużo aktywności takich jak sadzenie drzew, ścinanie ich i wywożenie do tartaku, bądź przerobienie ich na wióry i sprzedać w bioelektrowni.

Liczba pobrań: 10596

Do wykonania tych wszystkich czynności pomoże nam wachlarz nowych maszyn, między innymi kombajn zębowy marki Ponsse. Nic też nie stoi nam na przeszkodzie, by ściąć drzewo ręcznie za pomocą piły mechanicznej od Husqvarny. Jak możemy już zauważyć markowy sprzęt to wizytówka Farming Simulator 15.

Muszę przyznać, że całe drwalnictwo mocno przypadło mi do gustu i przyjemnie spędza się przy tym czas. Mało tego, można na tym nieźle zarobić. Z kolejnych nowości w grze znajdziemy nowy model fizyki, który jest o wiele lepiej przedstawiony oraz dopracowany niż w poprzedniej części, lecz nadal daleko mu jeszcze do poziomu, którego chciałoby się oczekiwać.

Zmianą uległ także interfejs gry. HUD wygląda teraz o wiele lepiej i przejrzyściej. Jest bardziej przy tym zrozumiały dla gracza. Dodano także mini mapę, która mocno ułatwia rozgrywkę, gdy nie trzeba ciągle otwierać dużej mapy na cały ekran, by wiedzieć, gdzie jechać.

Nowym aspektem graficznym jest także możliwość brudzenia się pojazdów. Gdy nasza maszyna będzie brudna możemy umyć ją w kilka sekund za pomocą myjki ciśnieniowej od firmy Karcher. Mimo wszystko można było się tu pokusić o bardziej szczegółowy model mycia pojazdu. Nadałoby to trochę więcej realizmu grze. Do kosmetycznych zmian dodano jeszcze fakt, że pojazdy na terenie gruntowym zostawiają teraz ślady opon. Wygląda to bardzo dobrze.

Farming Simulator 15 Pobierz

Graficznie Farming Simulator 15 Pobierz,  wygląda lepiej od poprzedniej odsłony, lecz nie chce mi się wierzyć, że twórcy zastosowali tutaj nowy silnik graficzny, o którym się tak zapierają. Pomimo faktu, że modele pojazdów i maszyn, a ich kokpity prezentują się naprawdę dobrze, to troszeczkę gorzej jest już z teksturami otoczenia.

W wielu miejscach da się zauważyć mocne niedociągnięcia lub najzwyklejszą kanciastość. Mocno da się to zauważyć, przy łączeniu asfaltu z trawą, gdzie jakby linijką po prostu ktoś oddzielił jedno od drugiego. Nie wygląda to za dobrze jak na „nowy silnik graficzny”.

Liczba pobrań: 10596

Wygląda to coraz lepiej, lecz fajerwerek brak.

Kolejnym minusem w Farming Simulator 15 za darmo, który można czasem spotkać w grze to między innymi znikające od czasu do czasu drzewa, czy czarny ekran po wczytaniu rozgrywki.

Farming Simulator 15 – Trailer

Multiplayer w grze pozostał bez zmian. Można by to zaliczyć do puli minusów, lecz nadal pozwala on do lepszej zabawy niż samemu. Niestety, ale na zwykłych serwerach występują ogromne lagi, co utrudnia mocno rozgrywkę, więc jeżeli chcesz komfortowo pograć, będziesz zmuszony do gry na dedykowanych serwerach. 

Farming Simulator 15 Pełna Wersja za darmo

Farming Simulator 15 pomimo wyżej wymienionych wad, których żadna gra się chyba nie ustrzeże w momencie swojej produkcji, jest nadal bardzo dobrą produkcją, oraz niewątpliwie jest to najlepsza gra o tematyce rolniczej, jaką mamy obecnie na rynku. Gra potrafi niesamowicie wciągnąć, a każdy, kto interesuje się klimatami rolnictwa, lub szuka niezobowiązującej zabawy, na długie wieczory koniecznie powinien sięgnąć po ten tytuł. 

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: SnowRunner download

Wiernych fanów serii Farming Simulator 15 mogę zapewnić, że ta odsłona będzie dla was idealna. Gwarantuję, że spędzicie przy tej odsłonie długie godziny, czy to sami, czy razem z przyjaciółmi na serwerze przemierzając nasze wirtualne farmy. 

Jak pobrać Farming Simulator 15 za darmo?

Farming Simulator 15, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać Farming Simulator 15 Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Liczba pobrań: 10596
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *