Call of Duty 2 Download Za Darmo

W dniu dzisiejszym przychodzimy do was z kompletnym klasykiem. Call of Duty 2 Download, bo o tej grze tu mowa produkcji już nieistniejącego studia Activision, jest kompletnym klasykiem wśród strzelanek osadzonych w czasach drugiej wojny światowej.

Call of Duty 2 Download

FPS-y osadzone w czasach II WŚ od dobrych kilkunastu lat są wciąż cieszącą się niesłabnącą popularnością wśród fanów tego często przygnębiającego klimatu wojny, która tak bardzo przetoczyła się przez nasz świat i dotknęła miliony istnień w świecie realnym.

Liczba pobrań: 6253

Prawdą jest, że z biegnącymi latami coraz bardziej popularne stają się gry osadzone w czasach współczesnych lub nawet i w odległej od nas przyszłości. Call of Duty 2 Pełna Wersja jest jednak mimo tylu lat nadal idealnym przykładem tego co każda gra osadzona w czasach wojny powinna mieć w swojej rozgrywce.

Absolutny gigant!

Swojego czasu na rynku gier mieliśmy straszny wysyp takich produkcji w tym temacie, lecz do dziś na palcach jednej ręki moglibyśmy wymienić te odsłony, które zapadły nam w pamięć. Na pewno jedne z głównych takich tytułów można by wymienić serię Medal Of Honor oraz szczególnie już wcześniej wspomniane Call of Duty 2 za darmo, które już od pierwszych minut rozgrywki prezentowało nam w świetny sposób realia drugiej Wojny Światowej.

W obecnych czasach gra już mocno się postarzała i jej grafika nie powala na kolana, lecz nadal mimo lat potrafi świetnie bawić na długie godziny. Jeśli szukamy gry akcji, która dostarczy nam równie dużo emocji, ale również ma dobrą grafikę, to warto sprawdzić GTA 5 Download za darmo, które jest również dostępne w naszym serwisie.

Dziesiątki misji w Call of Duty 2, w których na różne sposoby możemy prowadzić walkę z Niemiecką machiną wojenną, daje wiele satysfakcji, a zasób broni, których udostępniła nam gra, do walki też jest imponujący.

Tryb kampanii w Call of Duty 2 Pobierz, zawiera w sobie trzy pomniejsze kampanie, z czego każda jest podzielona na dziesięć dosyć dobrze rozbudowanych bitew. W każdej misji mamy do wykonania kilka podpunktów bez, których nie będziemy mieli dalszego postępu w grze.

Każdy etap gry jest ze sobą bezpośrednio powiązany, a wiele z fabuły można wyciągnąć z rozmów pomiędzy żołnierzami, które zazwyczaj są zaraz na początku każdej misji. Przed rozpoczęciem każdego zadania mamy także krótki opis ze wstępem co dzieje się obecnie w świecie Call of Duty 2

Liczba pobrań: 6253

Ale tutaj zimno…

Rozgrywkę w Call of Duty 2 Pełna Wersja zaczynamy w Stalingradzie po stronie armii czerwonej. Pod swoje skrzydła bierzemy zwykłego szeregowego żołnierza i po krótkim samouczku wyruszamy od razu w środek bitwy, która czyhała tuż za rogiem. Na początku wszystkie zadania są bardzo proste – wyeliminować siły wroga lub przemiesić się do innego punktu zbornego, gdzie po drodze do niego napotkamy siły wroga.

Mimo to w grze ciągle dzieje się coś innego. Z czasem przyjdzie nam odpierać ogromne fale przeciwników, które będą szturmowały nasze pozycje. Przyjdzie walczyć nam z piechotą jak i czołgami, a z nieba będą ostrzeliwać nas samoloty wroga. Pomimo to musimy poradzić sobie z przeciwnikiem każdymi dostępnymi w misji środkami bez względu na koszty.

W ciągu wykonywania różnych zadań na pewno nie będziemy mogli narzekać na nudę bądź monotonnie w wykonywanych misjach.

W drugiej już z trzech dostępnych kampanii wcielimy się w brytyjskiego sierżanta, gdzie gra od razu przenosi nas ze skutego lodem Stalingradu do niewyobrażalnie ciepłej Afryki.

Następne poziomy, które przyjdzie nam przechodzić, przeniosą nas z Afryki do środka Europy, a konkretnie do Francji.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Farming Simulator 17 download

Trzecia i ostatnia kampania przenosi nas do Normandii, w której jako regularny żołnierz przyjdzie nam mierzyć się z wieloma przeciwnikami w miejscach, które gromko przypominają nam obrazy, które mogliśmy zobaczyć w Brothers in Arms.

Czołgiem? ZA DARMO?

Dużym pulsem Call of Duty 2 jest fakt różnorodności zadań lub też samych lokacji. Nie są one powtarzalne, przez co nie mamy efektu, że gdzieś już byliśmy i to robiliśmy. W grze mamy możliwość sterować czołgiem w jednych z zadań na pustyni kierując się z kolumną czołgów w celu wyeliminowania wszystkich zagrożeń, które napotkamy. Przyjdzie nam także latać w jednej z misji samolotem szturmowym w celu ochraniania przelatujących nad nami bombowców przed wrogimi Messerschmittami.

Call of Duty 2 Pobierz

W tym wszystkim warto pamiętać, że Call of Duty 2 za darmo było jednym z pierwszych tytułów o takiej tematyce, które zrezygnowało kompletnie z wszechobecnego paska zdrowia naszego żołnierza. Głównie wtedy pierwszy raz zastosowano metodę „auto leczenia” oraz braku apteczek na mapie. Jeżeli w grze przyjmiemy na siebie wystarczająco dużo kul od przeciwnika ekran zaświeci się na szaro-czerwono i będą towarzyszyć temu dźwięki ciężkiego oddechu. Ta sytuacja ma nas poinformować o tym, że warto się schować i po prostu odczekać kilka sekund by nasze zdrowie znowu było w dobrej kondycji do walki.

W świecie Call of Duty 2 Download niestety nie uświadczymy otwartego świata, który moglibyśmy do woli eksplorować w poszukiwaniu cennych przedmiotów.
Nie jest to tego typu gra. Tutaj mamy skupić się na naszym przeciwniku, który w środku akcji będzie parł prosto na nas bez żadnej litości oraz z rządzą mordu w oczach.

Gra jako strzelanka jest bardzo liniowa w swojej historii, którą odkrywamy z każdą kolejną misją, lecz mimo to każdy poziom jest zaprojektowany w sposób taki, że i tak chcemy iść tam, gdzie chcą tego twórcy gry, także na dobrą sprawę nic nie tracimy, bo sugeruje nam to, że w innych kierunkach nic już nie znajdziemy i możemy przeć naprzód.

Coś, o czym nie można zapomnieć w przypadku Call of Duty 2 Pełna Wersja, to fakt świetnie osadzonego multiplayer w świecie gry. To właśnie ten tryb przesądził o ogromnym sukcesie tego tytułu w swoich latach. W grze dostępne mamy 5 różnych trybów, które są aktualnie bardzo znane w praktycznie każdej tego typu grze i nawet do dziś następcy korzystają z tych samych rozwiązań.

Mimo wielu lat, które Call of Duty 2 Pobierz ma już za sobą nawet dnia dzisiejszego jak piszę tutaj ten artykuł, możemy znaleźć setki osób na serwerach publicznych, którzy mierzą się między sobą w klasycznej grze ze świata drugiej Wojny Światowej.

Call of Duty 2 Pełna Wersja za darmo

Na dzień dzisiejszy grafika w Call of Duty 2 nie powala, lecz w dniu premiery te ponad 15 lat temu każdemu wydawało się, że jest wręcz realistyczna. Mimo to dzisiejsze produkcje pokazują, jak bardzo byliśmy, w tej kwestii w błędzie.

Ponadto po ponad 15 latach gra nadal prezentuje się bardzo dobrze i swoją grafiką czy oprawą audio nie odstrasza nawet młodszych graczy. W grze nie posiadamy żadnych większych utrudnień, więc rozgrywka jest bardzo prosta.

Call of Duty 2 – Trailer

Ścieżki audio w Call of Duty 2 Pełna Wersja jest czymś, nad czym warto pochylić się na chwilę. Jest to jedna z najbardziej wyrazistych rzeczy w grze. Dźwięki karabinów jak na tamte czasy brzmią bardzo realistycznie, dialogi postaci także są żywiołowe i bardzo podniosłe co dodaje misjom powagi i powoduje, że czujemy się jakbyśmy byli realnie w wojsku.

Przykłady przejeżdżających czołgów czy przelatujących samolotów też robią wrażenie, gdyż także brzmią one bardzo realistycznie, prawie jakby to prawdziwy czołg przejechał obok nas.

Krótkie podsumowanie

W ogólnym rozrachunku Call of Duty 2 Pobierz za darmo, jest grą nadal bardzo dobrą mimo ponad już 15 lat na swoim koncie. Aktualnie trend na gry osadzone podczas wojny dość wygasł, lecz dzięki temu popyt na takie klasyki, do których można wrócić po czasie, mocno wzrósł. Uważam po wielu razach, gdzie udało mi się ukończyć grę na różnych poziomach trudności, że jest to absolutny pewniak dobrej zabawy i bez wątpienia mogę polecić tę grę każdemu żądnym przygód podczas II Wojny Światowej.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Stardew Valley download

Skąd pobrać Call of Duty 2?

Call of Duty 2 za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Skąd pobrać Call of Duty 2 Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Liczba pobrań: 6253
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *