GTA 5 download

KRÓTKO O GTA 5 download

Witaj. Właśnie odwiedziłeś naszą stronę w celu pobrania GTA 5 i my Ci w tym pomożemy. Na naszej stronie poza GTA 5 Download za darmo znajdziesz wiele innych ciekawych gier, z którymi możesz się zapoznać, a może coś wpadnie Ci w oko.

Wszystkie pliki, które trafiają na serwer są wcześniej dokładnie przez nas sprawdzane by finalny produkt był bez wad oraz różnych programów zewnętrznych. Zaufało nam już bardzo szerokie grono odbiorców, więc Ciebie również zachęcamy do skorzystania i pobrania GTA 5 za darmo lub innej gry na naszej stronie.  

Pobierz GTA 5 Pełna Wersja już dziś! Jedna z najpopularniejszych gier studia Rockstar  Games sprzedana w nakładzie ponad 100 milionów kopii, jednocześnie jest to kolejna odsłona gangsterskiej gry, w której wcielamy się w trzech różnych bohaterów i przemierzamy Los Santos w odświeżonej wersji z GTA San Andreas.  

GTA 5 Download 

GTA 5 Download, czyli kolejna odsłona serii od Rockstar Games. Tym razem wcielamy się w trzech różnych bohaterów, a podczas rozgrywki możemy wybierać kim chcemy w danym momencie grać. Do wyboru mamy Michaela, Trevora i Franklina. W grze możemy napotkać wiele akcji pobocznych związanych z różnymi bohaterami, lecz nigdy ta sama akcja nie przydarzy się tej samej postaci.

W GTA 5 Download poza akcjami pobocznymi możemy rozerwać się na wiele innych sposobów np. spowodować rozróbę na ulicy, odwiedzić klub ze striptizem czy też upić się i pojeździć autem (lecz to ostatnie pozostawmy tylko w grze). Poza tym nieodzowną częścią GTA 5 Pełna Wersja są pościgi policji, którym kategorycznie nie możemy dać się złapać. W grze znajdują się także gangi, które nie zawsze pałają do nas uwielbieniem co powoduje wiele ulicznych walk pośród miasta.

W fabule skupiamy się głównie wokół postaci Michaela De Santa, który lata wcześniej podczas napadu wraz z Trevorem oraz Bradem został ujęty przez policję, Trevor uciekł a Brad został zastrzelony podczas napadu. Michael poszedł na układ z agentem FBI i osiadł w Los Santos z wcześniej poznaną Amandą, którą poznał w klubie ze striptizem. Para z czasem doczekała się dwójki dzieci a Michael porzucił stare życie gangstera. Na początku gry bardzo szybko Michael poznaje się z Franklinem gdy ten próbuje ukraść auto jego syna.

Niedługo później Trevor dowiaduje się, że Michael żyje i zaczyna go szukać po to, by wyjaśnić sytuację sprzed lat lecz szybko wracają do wspólnych interesów w Los Santos i ponownie zaczynają wykonywać różne wspólne szalone akcje tym razem wraz z Franklinem, który dołączył do ich ekipy. GTA 5 Download cechuje też poza świetnym singleplayer bardzo rozbudowane multiplayer, które dodatkowo rozszerza wiele innych programów z serwerami multiplayer takie jak FiveM.

W świecie GTA 5 Online możemy razem z kolegami napadać na banki, organizować porwania, wykonywać różne akcje związane z innymi graczami na serwerze jak np. polowania. Możemy także założyć gang oraz kupić bazę dla naszego gangu, w której będziemy planować kolejne napady i akcje w obszernym świecie Los Santos.

Dedykowane serwery proponują wyżej wymieniony sposób rozgrywki, lecz są także serwery osób prywatnych, które skupiają się na innych aspektach gry takie jak np. serwery RolePlay polegające na odgrywaniu prawdziwego życia w świecie GTA 5 Download udając różne zachowania poprzez napady na bank, porawnia innych graczy odgrywając różne akcje.

Są także serwery wzorujące się na modelu gry z Euro Truck Simulator 2, które najprościej mówiąc polegają na przewożeniu towarów w celu zarobienia w grze pieniędzy, lecz na świecie możemy także spotkać graczy, którzy zajmują się pomocą drogową czy też odbywają służbę jako Policja drogowa i przeprowadzają kontrole graczy jeżdżących ciężarówkami.

Do gry znajdziemy także wiele modyfikacji z ciekawą zawartością takie jak np. inwazja kosmitów i rozbity statek kosmiczny. Możemy odkopać grób CJ’a z poprzedniej odsłony GTA San Andreas Download co jest nie lada easter eggiem w tej modyfikacji i wiele innych.

W GTA 5 Download Za darmo jest także szereg modyfikacji  łatwo dostępnych w internecie do pobrania, które potrafią bardzo zmienić naszą rozgrywkę wydłużając czas gry poprzez dodanie wielu nowych rozwiązań i zajęć w świecie GTA 5 Download.

POBIERZ GRĘ

GTA 5 Pobierz Za darmo

GTA 5 Download Pełna Wersja, które znajdziecie na naszej stronie już od 8 lat pokazuje potęgę produkcji Rockast Games, która nawet mimo tych ośmiu lat nadal się nie starzeje, a grono odbiorców ciągle jest ogromne. Ciągła ekspansja gry na konsole nowej generacji oraz ciągłe aktualizacje i poprawianie rozgrywki Online przyciąga bez końca wiele osób.

Już dziś pobierz GTA 5 i sam przekonaj się o tym jak świetny potrafi być wirtualny świat Los Santos i ile sekretów czeka na odkrycie podcza rozgrywki, która wciąga na wiele godzin. Wszystkie gry na naszej stronie takie jak GTA 5 Download są dokładnie sprawdzane przez nasz zespół w celu poszukiwania programów niechcianych jak wirusy czy malware.

Serwer na, którym znajduje się GTA 5 jest nasz i gwarantujemy najszybszą prędkość pobierania gdzie inne serwisy często zaniżają jej prędkość co wydłuża pobieranie nawet do kilku godzin, a u nas trwa to kilka minut.

Cieszy nas bardzo, że możemy udostępnić wam GTA 5 za darmo. W ten sposób pokazujemy, że nasza strona świadczy najlepsze jakościowo pliki do pobrania, które są łatwe do pozyskania na naszej stronie. Wybierając GTA 5 Download macie pewność, że otrzymujecie spolszczoną wersję gry gotową od razu do instalacji, która pozwoli ci na wiele godzin świetnej rozgrywki i zabawy.

GTA 5 Download Pełna Wersja

GTA 5 Download jest to w pełni działająca wersja gry w Polskim języku. Gra jest stale aktualizowana przez zespół Rockstar Games co powoduje, że ciągle ukazują się nowości w grze na, które każdy czeka z wypiekami na twarzy.

GTA 5 Pełna wersja jest przez nas stale aktualizowana na naszej stronie pod kątem nowych aktualizacji i dodatków więc jeśli pobierałeś grę jakiś czasu temu warto sprawdzić, czy nie ma nowych aktualizacji i dodatków.

Kolejnym atutem pobrania GTA 5 Download z naszej strony jest fakt, że zapewniamy największą prędkość pobierania gdzie wiele stron oraz serwerów zaniża jej prędkość i wydłuża jej pobranie nawet do kilku godzin

GTA 5 Pełna Wersja Download, które możesz pobrać z naszej strony jest w pełni działającą i spolszczoną wersją gry ze wszystkimi aktualizacjami.

POBIERZ GRĘ

Skąd pobrać GTA 5 Pełna Wersja?

GTA 5 Download za darmo, które możesz pobrać na naszej stronie jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów oraz malware. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Systemowe Wymagania
Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom X4 9850 2.5 GHz

 • Pamięć RAM:

  4 GB

 • Grafika:

  1 GB GeForce 9800 GT / Radeon HD 4870 lub lepsza

 • Pamięć na dysku:

  72 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać GTA SA mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Nasza opinia
 • Ocena GTA 5
  9.1Ocena łączna

  Oceny GTA 5 download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   82
  • Dźwięk
   85
  • Styl gry
   94
  • Fabuła
   91
Plusy i minusy gry

GTA 5 posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał GTA 5 za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Świat duży i różnorodny
   • Mnóstwo ciekawych misji
   • Wiele możliwości interakcji
   • Tryb rywalizacji w SA-MP
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Grafika odbiega od dzisiejszych standardów
   • Słaba możliwość tuningu pojazdów
Gra Szczegóły
POBIERZ GRĘ
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 17321
Gra okładka
okładka
Wymagania wiekowe dla gry GTA 5 wynoszą 18 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...