Euro Truck Simulator 2 Download

KRÓTKO O Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 download to bardzo rzadkie połączenie – wiarygodna symulacja i dobra gra. Podczas gdy inni deweloperzy z obsesją na punkcie samochodów wydają się traktować motywację gracza jako coś oczywistego, czeskie studio SCS rozumie, że przyjemnie wymodelowany samochód potrzebuje dobrze wyglądającego środowiska, aby błyszczeć. Takie właśnie jest Euro Truck Simulator 2 do pobrania. Grafika to jednak jedno – nie warto zapominać o samej mechanice. A ta w ETS 2 jest bardzo precyzyjna – to najlepsze słowo, aby ją opisać.

Euro Truck Simulator 2 download – zostań driverem!

Euro Truck Simulator 2 download w wersji PC przedstawia ciężarówki, które mają trzy różne typy hamulców, a gracz ma kontrolę nad nimi wszystkimi. Jeśli chcesz zmienić bieg ręcznie, możesz to zrobić. Zwykle mamy do dyspozycji dwanaście biegów do przodu i cztery do tyłu, co ma bardzo duże znacznie, gdy przewozisz ładunek. Oszczędność paliwa w Euro Truck Simulator 2 download jest kluczowa, ponieważ masz za sobą ponad 20 ton ładunku, a uliczki są wąskie – uważaj na lusterka. Ograniczenie prędkości to tylko 80 km/h, upewnij się zatem, że nie dostaniesz mandatu.

POBIERZ GRĘ

Nawigacja w ETS2?

Taka, jak w prawdziwym świecie. ETS2 za darmo to niewątpliwie bardzo realistyczny symulator. Euro Truck Simulator 2 zasadniczo polega na założeniu, a następnie rozwijaniu firmy transportowej. Zaczynasz mały, biedny i bez ciężarówek i pracujesz jako wykonawca dla innych firm. Nie musisz myśleć o pojeździe – przy każdej szybkiej pracy zostanie Ci przydzielona jedna, więc daje to również możliwość zapoznania się z różnymi modelami ciężarówek i wnętrzami kabin, z różnych krajów, a także poznanie świata. Odkrywasz warsztaty, salony, garaże i centra, w których możesz zatrudnić innych kierowców w późniejszej fazie gry. Zyskujesz doświadczenie, im więcej jeździsz – i tym lepiej też to robisz, ponieważ liczy się dokładność, czas i brak uszkodzeń – i zarabiasz za swoją pracę.

Fabuła w grze Euro Truck Simulator 2

Po pewnym czasie gry w Euro Truck Simulator 2 możesz otrzymać list z banku oferujący pożyczkę, abyś mógł faktycznie kupić własną ciężarówkę. Oznacza to, że musisz zająć się wszystkim – konserwacją, naprawami, paliwem. Twoje zarobki jednak wzrastają, ponieważ nie ma firmy wykonawczej pomiędzy Tobą, a klientem. W dalszej części ETS 2 zajmujesz się przewozami, zdobywasz więcej doświadczenia i zaczynasz spłacać kredyt bankowy. Jeśli sobie z tym poradzisz, otrzymasz dalsze pożyczki, które pozwolą Ci wynająć lepszy garaż, kupić inne ciężarówki i zatrudnić własnych pracowników. Początki w Euro Truck Simulator 2 download bywają trudne…


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Farming Simulator 19 download


Uważaj na mandaty oraz własne szkody

Raz czy dwa zrobisz drobne szkody i poczujesz się z tym naprawdę źle. Innym razem dostaniesz srogą grzywnę za wjazd do tunelu. Potem ograniczenie prędkości zmieni się z 80 km/h na 60 km/h, a Ty nie zwrócisz na to uwagi i dostaniesz wysoki mandat. Euro Truck Simulator 2 do pobrania za darmo umożliwia przeżycie prawdziwego emocjonalnego rollercoastera. Gra została zaprojektowana znakomicie. Wszystko prezentuje się na najwyższym poziomie. Jeśli jedziesz w ciemności i migasz światłami, aby ostrzec nadjeżdżające pojazdy na drogach bez środkowej separacji, oni będą robić to samo, jak można się spodziewać po ludziach przestrzegających etykiety drogowej. Musisz też odpoczywać, więc jeśli będziesz jechać zbyt długo, dostaniesz mandat. Co osiem lub dziewięć godzin jazdy musisz w rzeczywistości zatrzymać się w miejscu odpoczynku i zdrzemnąć. Udostępniana przez nas wersja Euro Truck Simulator 2 download posiada także inne przeszkody takie jak warunki pogodowe – uciążliwy deszcz i mgła.

Realny świat w Euro Truck Simulator 2

Chcesz pojechać do Wielkiej Brytanii, żeby zobaczyć, jak tam jest? Po pobraniu Euro Truck Simulator 2 za darmo jest to możliwe! Rzeczywiście, zmienia się ograniczenie prędkości, a ruch jest lewostronny. Centra miast są oczywiście prostsze niż normalnie, ponieważ coś takiego wymagałoby ogromnych obliczeń, ale nadal dostajemy piękną scenerię, wzgórza, zakręty, wąskie wiejskie drogi, autostrady i największe miasto w Niemczech – Monachium. Euro Truck Simulator 2 download w wersji PC ma do zaoferowania o wiele więcej! W grze znajdziemy także także policyjne radiowozy, które czasami zatrzymują pojazdy AI, gdy te pędzą.

Euro Truck Simulator 2 do pobrania za darmo

Jeśli ten doskonały symulator prowadzenia ciężarówki oraz budowy własnej firmy transportowe podoba Ci się to skorzystaj z Euro Truck Simulator 2 download w naszej witrynie. Zainteresował Cię wystarczająco? Jesteś w doskonałym miejscu! Euro Truck Simulator 2 jest już dostępne do pobrania za darmo pod przyciskiem na górze strony.

W ruchu drogowym zaprogramowane są również różne typy osobowości, a kiedy się do niego włączysz, możesz spodziewać się wszystkiego. Od uprzejmych ludzi po niegrzecznych idiotów próbujących konkurować z twoją ciężarówką. To tylko sprawia, że ​​gra jest jeszcze bardziej wciągająca i zabawna. W ETS 2 za darmo możesz także dodać własną muzykę! Zamiast słuchać utworów z gry, możesz tworzyć własne niestandardowe listy odtwarzania. A potem jechać, słuchając ulubionych piosenek ze swojej własnej playlisty samochodowej. Czyż nie to cudowne? Udostępnione przez na Euro Truck Simulator 2 download to fantastyczna gra. Znajdziesz tam wszystko – ograniczony czas, potrzebę umiejętności, dramaturgię, wiele stresu i napięcia, a pozornie prosta przesłanka okazuje się być pełna zwrotów akcji – dosłownie. ETS 2 w wyjątkowy sposób łączy strategię i symulację. Niektórym grom udaje się to osiągnąć, ale większość koncentruje się zbytnio na jednym lub drugim. Jednak w jakiś sposób pozornie najbardziej nudna koncepcja została zaprojektowana w ekscytującą, wciągającą grę. Naprawdę wspaniale.

Euro Truck Simulator 2 download za darmo

POBIERZ GRĘ


Jeśli i Ty chcesz przeżyć to fascynujące doświadczenie, koniecznie pobierz Euro Truck Simulator 2 za darmo z naszej strony exiro.pl! Znajdziesz tu pełną wersję tej gry, ze wszystkimi ciężarówkami, dodatkami, mapami oraz najnowszymi patchami i aktualizacjami! Udostępniany Euro Truck Simulator 2 download w pełnej krasie, ze wszystkimi funkcjami, jakie sprawiają, że ta gra jest tak cudowna! Nasze gry, zanim zostaną udostępnione do pobrania, przechodzą testy licznymi programami antywirusowymi. Dzięki temu masz pewność, że dostarczamy Ci najlepszej jakości grę bez wirusów i nieprzyjemnych niespodzianek! Jeśli uwielbiasz prowadzić wirtualne samochody i zawsze chciałeś zostać kierowcą ciężarówki, Euro Truck Simulator 2 download jest dla Ciebie wprost stworzony! Pobierz ją już teraz z exiro.pl i nie czekaj dłużej. Z pewnością wsiąkniesz w rozgrywkę jak mało kto na długie godziny – mało która gra da Ci tyle satysfakcji!

Systemowe Wymagania
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Dual Core 2.4 GHz

 • Pamięć ram:

  2 GB RAM

 • Grafika:

  512MB GeForce GTS 450

 • Pamięć na dysku:

  3GB dostępnego miejsca na dysku

Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Quad Core 3.0 GHz

 • Pamięć RAM:

  4 GB RAM

 • Grafika:

  1 GB GeForce GTX 760

 • Pamięć na dysku:

  3GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać Euro Truck Simulator 2 mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Minimalne:
 • System:

  MacOS X 10.8.5

 • Procesor:

  Intel Core i5 2.4 GHz

 • Pamięć ram:

  8 GB RAM

 • Grafika:

  NVIDIA GeForce GT 640M

 • Internet:

  Broadband Internet connection

 • Pamięć na dysku:

  7 GB available space

Rekomendowane:
 • System:

  MacOS X 10.8.5 or Newer

 • Procesor:

  Intel Core i7 2.4 GHz+

 • Pamięć ram:

  8 GB RAM

 • Graphics:

  OpenGL 4.1 - ATI Radeon HD 5670, NVIDIA GeForce GT 640M

 • Network:

  Broadband Internet connection

 • Storage:

  7 GB available space

 • Additional Notes:

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus condimentum pretium commodo. In hac habitasse platea dictumst. Donec ut nibh in metus accumsan tristique et non velit. Lorem ipsum dolor sit.

Nasza opinia
 • Ocena Euro Truck Simulator 2
  9.2Ocena łączna

  Oceny Euro Truck Simulator 2 Download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   91
  • Dźwięk
   93
  • Styl gry
   98
  • Fabuła
   86
Plusy i minusy gry

Euro Truck Simulator 2 posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał Euro Truck Simulator 2 za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Wszystkie dodatki
   • Dodano Polską wersję językową
   • Nowy silnik graficzny
   • Możliwość włączenia własnej muzyki w tle
  • Minusy
   • Brak granicy Polski i Niemiec - Odra i Nysa
   • Mało wymagające prowadzenie firmy
Gra Szczegóły
POBIERZ TERAZ
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 7781
Gra okładka
okładka
Brak wymagań wiekowych dla gry Euro Truck Simulator 2.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...