Fifa 20 Download Za Darmo

Seria FIFA od wielu lat jest na szczycie gier z gatunku symulatorów piłki nożnej. Z roku na rok przyciąga siebie coraz więcej fanów w odróżnieniu od serii PES, gdzie Konami nie podjęło się większych zmian w swoich grach od wielu lat. W FIFA 20 Download, EA Sports postawiło wszystko na jedną kartę i zaryzykowali, wprowadzając do gry wiele nowych elementów, które jednak wedle graczy utraciła trochę swój charakter przez to.

FIFA 20 Download

Głównym i najważniejszym elementem, który uległ zmianie w rozgrywce, był fakt zmiany szybkości rozgrywki. Seria Fifa zawsze była nastawiona na szybkie rozgrywki, które często przypominały taki arcadowy tryb aniżeli miałoby to przypominać grę strategiczną.

Liczba pobrań: 16695

Duże zmiany w grze!

W FIFA 20 Pełna Wersja wielu zaprawionych w boju graczy poczuje ogromną różnicę, wynikającą z o wiele bardziej topornej rozgrywki, lecz bardzo szybko dociera do nas, że spowolnienie rozgrywki wywiera wielki wpływ na nasze zachowanie podczas gry. W poprzednich odsłonach nie musieliśmy skupiać się tak mocno nad faktem planowania kolejnych posunięć na boisku.

W FIFA 20 sztuczna inteligencja przeciwnika zachowuje się o wiele lepiej niż w przypadku poprzedników. Z każdym kolejnym zagraniem uczy się naszego zachowania, co powoduje, że z czasem gry staje się coraz trudniejsza do pokonania.
Warto więc teraz planować strategie nawet jeszcze przed meczem i próbować na różne sposoby ominąć defensywę przeciwnika, by dotrzeć do jego bramki.

Jednocześnie spowolnienie rozgrywki w FIFA 20 za darmo wpłynęło na sposób rozgrywki tak, że nie możemy już losowo podawać sobie piłki czy kopać jej byle gdzie w stronę przeciwnika, ponieważ sztuczna inteligencja jak wcześniej wspomniałem, uczy się z każdym zagraniem i po prostu łatwo będzie jej odebrać nam piłkę i pognać w stronę naszej bramki.

Dużą nowością i jednocześnie w moim odczuciu minusem jest nowa fizyka piłki. Potrafi odbijać się o wiele mocniej i o wiele bardziej loso niż w poprzednich odsłonach. Rzecz ta potrafi strasznie irytować tym bardziej graczy, którzy z tytułem mają styczność od dłuższego czasu i są przyzwyczajeni do starej mechaniki oraz fizyki piłki. Możemy przez przypadek nie przyjąć celnego dośrodkowania z powodu na mocne odbicie się piłki od zawodnika, a ta poszybuje za linię autu.

Poza tym jednym irytującym faktem lub też spowolnieniem czasu, które wielu odbiera za duży minus, w grze nie napotkamy wielu błędów czy też problemów z grą. Zdarzają się drobne błędy jak dla przykładu kampanii, gdzie Manchester wystawi swoją drużynę rezerwową do meczu z West Hamem, lecz nie powoduje to utraty w meczowej rozgrywce.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: FIFA 23 download

Jakie są plusy nowej odsłony?

Na duży plus z drugiej strony w FIFA 20 zasługują na pewno wywiady z naszym bohaterem w ścieżce kariery. W poprzednich częściach stanowiły one tylko malutki dodatek, rzec by można przerywnik między meczami, lecz teraz mają one realny wpływ na zachowanie naszego zawodnika, jego morale jak i też jego zespołu. Podczas wywiadu mamy różne możliwości odpowiedzi na pytania, które zada nam dziennikarz lub dziennikarka. Daje nam to duże poczucie wolności, mimo że to nadal tylko gra o piłce nożnej.

Liczba pobrań: 16695

Kolejnym ogromnym plusem jest powrót FUT. Jest to ogromny tryb z codziennymi zadaniami, które za ich wykonanie oferuje ciekawe nagrody oraz awansuje naszego zawodnika na wyższe poziomy doświadczenia. W FIFA 20 Pobierz echem nie przeszedł także tryb Ultimate Team. Możliwość budowania naszej upragnionej drużyny od zera i prowadzenia jej do kolejnych zwycięstw sprawiło, że wielu fanów serii sięgnęło po nową odsłonę studia EA Sports.

FIFA 20 Pobierz

Grafika w FIFA 20 Pełna Wersja wiele się nie zmieniła. Delikatne odświeżenie oraz trochę bardziej żywe kolory mocno zachęcają do rozgrywki, lecz jest to dalej ta sama dobra FIFA 20 Download jak za dawnych lat w poprzednich częściach.

Przemodelowaniu uległy rzuty wolne oraz rzuty karne, lecz są one bardzo na plus i wyglądają bardziej realistycznie. Stosowany obecnie silnik fizyczny graczy oraz piłki został i tak mocno usprawniony co daje coraz większe poczucie realizmu w grze, lecz na większe zmiany nie ma, póki co liczyć, dopóki ceny sprzętowe nie spadną dla graczy, tym samym nie będzie miało sensu usprawnianie już dobrej gry pod kątem graficznym jeżeli jednocześnie wymagamy od gry dostatecznej płynności.

FIFA 20 Pełna Wersja za darmo

Dźwięk tłumu na trybunach, możliwe do usłyszenia komentarze zawodników podczas gry krzycząc do siebie różne komendy, żywiołowi dobrze nam znani komentatorzy, których znamy już od pierwszych odsłon, nadal stoją na bardzo wysokim poziomie i bardzo szczególnie zachęcają do poczucia tych emocji, które odczuwa się przy każdym kolejnym spotkaniu, że aż ciarki na plecach się zbierają.

Krótkie podsumowanie

W podsumowaniu FIFA 20 Pobierz, zgodnie uznać możemy, że jest to nadal świetny tytuł dla jednego gracza jak i wielu graczy. Świetna propozycja na sobotni wieczór z przyjaciółmi, by poczuć, choć kroplę rywalizacji, łącząc to ze świetną zabawą. Kolejna odsłona serwuje nam całkowicie nowy tryb fabularny, który, mimo że jest to nadal tylko piłka nożna… Strasznie wciąga! Bohater jest charyzmatyczny i bardzo autentyczny w swoim zachowaniu co daje nam poczucie przywiązania do niego.

FIFA 20 – Trailer

Twórcy mocno poszli za głosem graczy i postarali się zaserwować to czego oczekiwali od dawna od nich co tylko pokazał fakt sprzedaży liczby kopii po premierze. Wiele nowych usprawnień powoduje, że FIFA 20 Pełna Wersja jest jeszcze lepszą propozycją do długich godzin zabawy niż poprzednicy serii. W razie czego zawsze pozostaje nam tryb multi.

Z całą pewnością możemy wam polecić ten tytuł, ponieważ na pewno nie da się przy nim nudzić.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Terraria download

Skąd pobrać FIFA 20?

FIFA 20 za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Skąd pobrać FIFA 20 Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Liczba pobrań: 16695
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *