Battlefield 2042 Download

Premiera Battlefield 2042 Download zbliża się wielkimi krokami. Bardzo szybko, bo rok po ukazaniu się piątej części, będziemy mieli szansę ponownie wkroczyć na ekscytujące pole walki. Koniecznie sprawdź, co przygotowali dla ciebie twórcy tej serii w jej najnowszej odsłonie!

Battlefield 2042 Download jako kolejna część serii

Sława Battlefield jest tak szeroka, że w świecie gier praktycznie nie ma osoby, która nie słyszałaby o tym tytule. Battlefield 2042 Download będzie jej siedemnastą częścią! Już to świadczy o tym, że gra musi mieć wielu fanów i bić rekordy sprzedaży.

Za produkcję tej odsłony odpowiada szwedzki deweloper gier komputerowych, EA Digital Illusions CE AB (DICE). Jej wydawcą jest natomiast jedno z najsławniejszych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się grami wideo – Electronic Arts.

Liczba pobrań: 5821

Na pewno kojarzysz je chociażby z całej serii The Sims. Rzecz jasna prace nad tak wielką produkcją, jak Battlefield 2042 pełna wersja, wymagają współpracy także z innymi firmami. W tym zakresie DICE koordynuje swoje działania z EA Gothenburg czy Citerion Games. Podobno zespół programistyczny, który działa przy tej odsłonie, jest największy w historii całego Battlefielda.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Resident Evil Village Download

Gracze dosyć szybko otrzymali informacje na temat tworzenia nowej części – już w trakcie EA Play Live 2020 zademonstrowano niektóre animacje oraz przedstawienie bitew w Battlefield 2042. Oficjalne ogłoszenie przyszłej premiery miało natomiast miejsce w czerwcu 2021 roku.

Pierwotnie zakładano, że pełna wersja gry ukaże się pod koniec października, jednak trudności wywołane globalną pandemią wymusiły przesunięcie tej daty. Ostatecznie wersja beta została dopuszczona na początku października, natomiast cała wersja ukaże się 19 listopada 2021 roku.

Battlefield 2042 Pobierz grę na silniku Frostbite

Ogromną korzyścią, jaką dostają gracze od twórców Battlefield 2042 za darmo, jest możliwość prowadzenia rozgrywki na świetnej technologii. Gra opiera się bowiem na silniku Frostbite w jego najbardziej innowacyjnej odsłonie. Dzięki temu oprawa graficzna jest naprawdę powalająca. Na nadzwyczajnie wysokim poziomie stoi również ścieżka dźwiękowa, która stwarza niesamowity klimat.

Co ważne, Battlefield 2042 pobierz na wybraną przez siebie platformę. Twórcy postarali się o to, by każdy mógł oddać się przygodzie z najnowszą częścią słynnej serii. Już teraz wiadomo, że będzie ona dostępna zarówno na sprzęt z Microsoft Windows, jak i PlayStation 4 oraz 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Dopuszczenie gry na wszystkie popularne platformy to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu każdy może wybrać taką wersję, jak będzie odpowiadała jego indywidualnym preferencjom co do sterowania.

Battlefield 2042 Pełna wersja za darmo z wizją kolejnej wojny światowej

Dzięki dostępnym informacjom, wiadomo już, do jakiego świata przeniesiemy się do Battlefield 2042 za darmo. Otóż tym razem polem bitwy będą konflikty rozgrywane między dwoma supermocarstwami – Stanami Zjednoczonymi oraz Rosją.

Jeśli chodzi o kwestie chronologii, to fabuła osadzona jest w nieodległej przyszłości. Samą ideą przywodzi jednak na myśl zimną wojnę, gdy wojna między USA a ZSRR toczyła się na terytoriach innych państw. Cała historia przedstawiona w tej części pozwala Ci na wpływanie na losy wirtualnego świata.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: GTA 5 Download

Poruszanie się po Battlefield 2042 za darmo obserwujesz całą rozgrywkę z pierwszoosobowej perspektywy, kierując jednym z wybranych Specjalistów. Oczywiście każdy z nich ma własne, unikalne cechy i umiejętności. Ważną opcją jest także możliwość swobodnego modyfikowania wyposażenia. W ten sposób z łatwością dostosujesz je do swoich potrzeb i niczego ci nie zabraknie w czasie walki.

Jak pobrać Battlefield 2042 za darmo z nowościami

Twórcy Battlefield 2042 przewidzieli, że już pełna wersja gry będzie zawierała wszystkie najważniejsze nowości. Na co możesz liczyć w tej sferze? Jedną z ważnych zmian jest nowa możliwość dotycząca zrzutów pojazdów.

Liczba pobrań: 5821

W tej części gracz będzie mieć szansę zażądać zrzutu w dowolnie wybrane przez siebie miejsce. Jeśli zaś śledzisz na bieżąco informacje o nowej części, to pewnie zastanawiasz się też, jak pobrać Battlefield 2042 za darmo z systemem Plus.

Battlefield 2042 – Trailer

Otóż jest on także automatycznie dostępny w grze. Na czym on polega? Otóż dzięki niemu możliwe jest dostosowywanie broni na miejscu.

W Battlefield 2042 Download przebudowano także cały system klas, dlatego możliwe jest przejmowanie kontroli nad specjalnościami. Oczywiście nadal podlegają one czterem klasom, do których należą:

  • inżynier;
  • medyk;
  • szturmowiec;
  • zwiadowca.

Warto również wspomnieć o tym, że w Battlefield 2042 za darmo gracz będzie mieć dostęp aż do siedmiu unikalnych map. Pojawia się także absolutnie świeża miejscówka – Strefa zagrożenia.

Tryby gry w Battlefield 2042 Download

W najnowszej odsłonie Battlefielda gracz będzie mógł uczestniczyć wyłącznie w rozgrywce multiplayer. W Battlefield 2042 za darmo nie ma możliwości odbycia indywidualnej rozgrywki. W zamian za to można wziąć udział w świetnej zabawie, w której może uczestniczyć nawet do 128 graczy! Dodatkowo pojawi się możliwość prowadzenia rozgrywki cross-platformowej, co jest znaczącym krokiem naprzód dla tej serii.

Jeżeli chodzi o główne tryby gry w Battlefield 2042 Download, to należy wymienić:

  • Wojnę totalną, która zawiera „Przełamanie” i „Podbój”;
  • Hazard Zone;
  • Rozgrywka na Battlefield Portal.

W Wojnie Totalnej mogą walczyć ze sobą dwie drużyny i zdobywać punkty kontrolne lub walczyć o punkty kontrolne drużyny przeciwnej. W tym miejscu możliwe jest prowadzenie rozgrywki przeciw sztucznej inteligencji.

Hazard Zone to oczywiście tryb kooperacyjny, natomiast Battlefield Portal to platforma, która pozwala graczom na tworzenie trybów wieloosobowych w sposób niestandardowy. Wówczas można korzystać z funkcji, które były dostępne w Battlefield. Już teraz wybierz, na jakiej platformie będziesz korzystać z Battlefield 2042 Download i dołącz do rozgrywki w dniu premiery!

Liczba pobrań: 5821
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *