RimWorld Download Za Darmo

Dzisiejsza produkcja – RimWorld Download, mimo iż na pierwszy rzut oka jest to prosta strategia z elementami sci-fi, to już po kilkunastu minutach rozgrywki potrafi pozytywnie zaskoczyć gracza. W grze mamy nad swoją pieczą grupkę kosmicznych rozbitków, a naszym zadaniem jest sprawić, by nasi podopieczni przetrwali na wrogo nastawionej do nas planecie. Wydaje się proste prawda? Nic bardziej mylnego!

RimWorld Download – gameplay

Na start w RimWorld Pełna Wersja mamy do wyboru trzy różne scenariusze, które przedstawiają nam różne historie, gdzie panują różne zasady i także możemy różnie je przechodzić. Od samego początku gry towarzyszą nam już ciarki na plecach.

Liczba pobrań: 8459

Do wyboru na start mamy Randy, której domeną jest wszechobecny chaos, Phoebe, która jest bardzo spokojną kobietą w tym okropnym świecie i na koniec jest Kasandra, która wydaje się bardzo wypośrodkowaną postacią w grze. Także mamy dwa sobie przeciwieństwa oraz kogoś, kto jest pomiędzy tym wszystkim.

I co dalej?

Chwilę po przymusowym awaryjnym lądowaniu z powodu na uszkodzenie naszego statku na nieznanej planecie musimy zbudować schronienie dla naszych bohaterów, bo bez niego nie ma możliwości, by przetrwać na obcej planecie.


W RimWorld Pobierz, poza standardowymi przeszkodami w postaci innych osadników owej planety walczy z nami głównie teren na, którym się znajdujemy. Największym problemem jest losowy wygenerowany teren, który może okazać się wysokimi górami, gdzie istnieje bardzo nikła szansa, by znaleźć potrzebne surowce na start, lecz nie jest to niewykonalne!

Ważne podczas wyboru bohatera jest, by przyjrzeć się jego umiejętnością. Każdy bohater posiada swoje własne unikalne umiejętności, które pomogą nam przetrwać w danym terenie.

W RimWorld warto od razu starać się zdobyć zaufanie obecnych na planecie osadników i przypisać im odpowiednie zadania by pomogli nam na nieznanej ziemi.
Wskazując im pracę do wykonania zdobywamy społeczność gotową do pomocy, oraz zapewniamy osadnikom prace, by ci się nie nudzili.

To jest ta miłość?

Bardzo ciekawym elementem, który zaintrygował mnie podczas gry, był fakt, że osadnicy pomiędzy sobą budują relacje. Każdym osadnikiem steruje sztuczna inteligencja, która może w dowolnym momencie zadecydować o połączeniu w parę dwójkę osadników i jest to niebywałe. W świecie RimWorld Pełna Wersja możemy takiej młodej parze zorganizować wesele, które zacieśni więzy między osadnikami.

RimWorld – kilka cennych uwag

Dalszy etap rozgrywki jest w stanie srogo zaskakiwać. W RimWorld za darmo panuje wiele losowych zdarzeń, które mogą nadejść niespodziewanie. Możemy mieć świetną sytuację w osadzie, która pozwoli na swawole i sielankę.

Jest pełny spichlerz, a osadnicy żyją w zgodzie, aż tu nagle z niewiadomego powodu spłonie spichlerz i wszystko, co zebraliśmy zostało bezpowrotnie stracone. Twórcy gry zadbali o to, by nie było zbyt kolorowo w momencie pełnej harmonii w grze.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Farming Simulator 17 download

W kolejnych etapach gry warto zainteresować się oswajaniem różnych napotkanych istot w grze. Z niektórymi pójdzie nam dość łatwo, lecz z niektórymi będzie piekielnie trudno nam sobie poradzić, aczkolwiek trzeba pamiętać, że warto, bo owe istoty mogą przynieść nam wiele korzyści.

W grze znajdziemy mnóstwo ciekawych systemów, które skutecznie się ze sobą zazębiają. Twórcy postarali się, by wszystkie mechanizmy wykorzystywane w grze działały ze sobą i nie powodowały różnych problemów z rozgrywką.

Liczba pobrań: 8459

Bardzo ciekawą uwagą jest także fakt grzebania ciał. W przypadku śmierci osadnika warto zadbać o pochowanie zwłok, ponieważ może roznieść się choroba pochodząca od denata, która zainfekuje osadę i w rezultacie wszyscy mogą umrzeć, co spowoduje naszą przegraną.

RimWorld Pobierz

Oprawa graficzna RimWorld nie oferuje nam fajerwerków na ekranie, lecz całość oparta jest o bardzo prostą szatę graficzną oraz niezbyt skomplikowane figury geometryczne. Mimo to nie jest to zaskoczeniem, gdyż gra ma zaskakiwać nas możliwościami w niej samej lub bogatym polem craftingu niżeli grafiką.

Oprawa dźwiękowa w odróżnieniu od graficznej stoi na bardzo wysokim poziomie. Efekty otoczenia, które możemy usłyszeć w słuchawkach bądź głośnikach takie jak deszcz, strzały z broni palnej i wiele innych może nas sowicie zachwycić, dlatego bardzo polecane jest granie w RimWorld Pobierz na zestawie słuchawkowym.

W tle często możemy dosłyszeć delikatnie grającą muzyczkę, która nadaje idealnego klimatu do świata, w którym obecnie się znajdujemy. Potrafi to naprawdę porwać!

RimWorld Pełna Wersja

W podsumowaniu gra RimWorld Pełna Wersja zasługuje na pochwałę. Mimo nie za bogatej oprawy graficznej, lecz przy tym świetnego udźwiękowienia gra potrafi pochłonąć na długie godziny.

RimWorld – Trailer

Eksplorowanie obcej planety na, której dano nam przetrwać może być bardzo ekscytujące tak samo jak poznawanie tubylców, którzy mogą nie być skorzy do pomocy, a wręcz przeciwnie. Jest to na pewno świetna strategia Sci-Fi, która plasuje się bardzo wysoko w swojej hierarchii.

Podsumowując w ostatnim zdaniu. RimWorld Pobierz, bardzo spokojna w swoim rodzaju rozgrywki, posiadająca ciekawą fabułę oraz ogrom interakcji z osadnikami, których mamy pod kontrolą. Ciekawe możliwości rozwoju razem z postępem w grze oraz fakt ogromnego otwartego świata daje tej grze duży potencjał na pochłonięcie na wiele godzin przed monitorem.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Terraria download

Skąd pobrać RimWorld?

RimWorld za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Skąd pobrać RimWorld Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Liczba pobrań: 8459
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *