Farming Simulator 17 Download

Wielu z nas gra w gry wideo jako formę ucieczki i doświadczania światów, których zwykle nie bylibyśmy częścią. Czy to strzelanie do zombie, bandytów, czy kosmitów – bardzo wiele z nich jest skoncentrowanych na strzelaniu.

Cóż, są jeszcze gry, w których nie mordujesz całych fal wrogów. Co powiesz na Farming Simulator 17 download, czyli wskoczenie traktorem i oranie pola przez kilka godzin? Może nie jest to tak egzotyczne jak podróże kosmiczne, ale nadal jest formą eskapizmu – chyba że jesteś rolnikiem.

Pobranie Farming Simulator 17 zapewnia najlepsze możliwe doświadczenie w uprawie pszenicy, wypasaniu świń czy rozrzucaniu obornika.

Farming Simulator 17 Download – zarządzaj gospodarstwem

Dodaliśmy Farming Simulator 17 na stronę Exiro.pl, aby zapewnić wam godziny rozrywki. Chcieliśmy żebyście porównali starszą wersję do Farming simulator 19 download. Rozgrywka w FS 17 Download rozwija się dość powoli.

Liczba pobrań: 18615

Nie zaczynaj gry z zamiarem jak najszybszego jej ukończenia – będziesz musiał się jeszcze wiele nauczyć. Od zarządzania uprawami po hodowlę zwierząt, gra oferuje nam szereg ciekawych i realistycznych opcji. Istnieje kilka samouczków, które można wybrać od samego początku, ale jeśli Farming Simulator 17 za darmo to Twój pierwszy kontakt z serią od Giants Software, z pewnością poczujesz się onieśmielony.

Nawet coś tak prostego, jak wykopanie pola, wymaga przyzwoitego poziomu zrozumienia działania traktorów i ich osprzętu.

Elementy sterujące dodają również kolejny poziom złożoności. Od samego początku gier na PC istnieje wiele funkcji, które zostały przypisane do kontrolera konsol i uwzględniono prawie każdą możliwą kombinację przycisków. Dość często będziesz musiał wywoływać podmenu, przytrzymując przycisk na ramieniu, a następnie naciskając inny przycisk.

Wymagania sprzętowe gry Farming Simulator 17

Minimalne wymagania sprzętowe
 • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Pamięć dysku: 6.81 GB
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 6770 lub lepsza

Pamiętaj, że wymagania sprzętowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobrać Farming Simulator 17 mając słabszy komputer.

Plusy i minusy gry

Farming Simulator 17 posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał Farming Simulator 17 za darmo i przetestował grę sam.

Zalety
 • Misje od sąsiadów
 • Dodano polską wersję językową
 • Duża ilość maszyn
 • Ogromna ilość modyfikacji społeczności
 • Świetna fizyka pojazdów
Wady
 • Schematyczna pogoda
 • Dzienny koszt obsługi maszyn

Fabuła w Farming Simulator 17

Jeśli jeździsz Massey Ferguson (dla tych, którzy nie mają jeszcze godzin wirtualnego rolnictwa za pasem, to marka traktora) po polu z podłączonym glebogryzarką, nagle Farming Simulator 17 staje się złożone.

Trzeba pamiętać, który przycisk obniża osprzęt, a po naciśnięciu którego trąbi klakson, a cały proces nauki może zająć nieco czasu. Masz go jednak wystarczająco dużo, by się tego wszystkiego nauczyć, ponieważ Farming Simulator 17 za darmo to spokojna gra.

Jeśli nie grasz na najwyższym poziomie trudności, gdzie plony pogarszają się, jeśli nie zbierzesz ich na czas, możesz iść swoim własnym tempem i mieć swobodę robienia wszystkiego, co chcesz.

Praca, praca i jeszcze raz praca…

Kiedy podejmiesz pracę, Farming Simulator 17 download pokazuje swoje prawdziwe obliczenie. Spędzanie godziny na zbiorze plonów z pola nie jest niczym ciekawym. To godzina w czasie rzeczywistym na podróżowanie w przód i w tył przez te same kilka hektarów, po prostu jeżdżąc ciągnikiem i zawracając, gdy dojedziesz do końca.

Chociaż istnieje wiele różnych zadań, wszystkie stają się powtarzalne po krótkim czasie, niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zdeterminowany. W mieście jest też boisko do koszykówki, jeśli masz ochotę pograć sobie w kosza (co oczywiście robi każdy rolnik).

Rozwijaj swoje gospodarstwo

Uważaj! Jeżeli skorzystasz z Farming Simulator 17 to musisz liczyć się z tym, że potrafi wyjąć trochę czasu z życia. Szczególnie, gdy rozwijasz swoje imperium rolne, próbując osiągnąć duży zysk, aby spłacić nieunikniony kredyt bankowy. W grze jest również wiele opcji i możliwości.

Możesz być pewny, że prędzej czy później znajdziesz się w banku, aby pozwolić sobie na ten świetnie wyglądający kombajn zbożowy, na który tak bardzo czekałeś. Podobnie jak w przypadku poprzednich gier, w Farming Simulator 17 za darmo istnieją również mody, które w przeszłości były świetnym sposobem na przedłużenie życia gry.

Liczba pobrań: 18615

Aktywna społeczność sama zobowiązała do wprowadzenia własnych świetnych dodatków (w naszej wersji Farming Simulator 17 do pobrania, uwzględniliśmy wszystkie dodatki) do najnowszego tytułu z tej serii, jakim jest Farming Simulator 17.

Grafika w Farming Simulator 17

Jeśli chodzi o grafikę, prezentuje się ona bardzo dobrze. To najlepiej wyglądający tytuł z serii Farming Simulator, choć poprzeczka nie była postawiona wysoko. Wprowadza do serii kilka nowych funkcji, takich jak możliwość grania jako postać kobieca, a także pojawiają się nowe uprawy, którymi należy się zająć.

Jeśli kręci Cię perspektywa uprawy własnego pola soi, to już wiesz, że Farming Simulator 17 za darmo to gra dla Ciebie.

Co charakteryzuje serię Farming Simulator? Jej gry mają oddanych zwolenników i najprawdopodobniej wszyscy zainteresowani serią z niecierpliwością czekali na premierę tej serii w sposób, w jaki większość graczy oczekuje najnowszego Battlefielda. Jeśli jesteś w tym obozie, to niewątpliwie Farming Simulator 17 do pobrania jest grą, którą chętnie ściągniesz. Jeśli nie, być może właśnie w tym momencie przekonasz się o jej wartości.

Farming Simulator 17 do pobrania za darmo

Jeśli jesteś fanem symulatorów bycia rolnikiem, Farming Simulator 17 do pobrania za darmo bez klucza jest właśnie dla Ciebie! Możesz pobrać ją z naszej strony exiro.pl w najlepszej dostępnej wersji.

Zapewnimy Ci wersję Farming Simulator 17 ze wszystkimi dodatkami DLC, patchami i aktualizacjami, takimi jak nowe kombajny czy pola do uprawy. Wersja Symulatora Farmy 2017 na exiro.pl jest całkowicie bezpieczna i wolna od wszelkich wirusów!

Farming Simulator 17 download – spolszczona wersja

Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę frazę „Farming” to pierwszym wynikiem, który Ci się wyświetli będzie: Farming Simulator 17 download. Nie bez przyczyny. W porównaniu do FS15, FS17 nie wprowadza żadnych drastycznych zmian w serii, ale drobne ulepszenia prowadzą do najbardziej przyjemnej i solidnej gry.

Farming Simulator 17 – Trailer

Dla tych, którzy nie są pewni, czy zdecydować się na pobranie – Farming Simulator 17 download za darmo jest prawdopodobnie najbardziej przystępną grą z tej serii. Przygotuj się na pierwsze kilka godzin chodzenia po omacku, zanim wszystko stanie się jasne, i wiedz, że jest to gra, która w dużej mierze opiera się na powtórzeniach.

Jeśli jesteś miłośnikiem serii Farming Simulator, z pewnością już to wszystko wiesz. Jeśli jednak to Twój pierwszy kontakt z symulatorem farmy, Farming Simulator 17 będzie idealne na początek! Ten doskonały symulator już stał się numerem jeden wielu graczy.

Jeśli miałeś stresujący dzień, to idealna rozgrywka, która Cię zajmie i sprawi, że napięcie opadnie, dzięki dbałości o szczegóły, wspaniałemu otoczeniu i głębokiej symulacji. Jeśli spokojny, relaksujący czas na opiekę nad farmą jest czymś, co Cię interesuje, trudno byłoby znaleźć grę, która odda to lepiej.

Liczba pobrań: 18615
4.9/5 - 140 głosów
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *