City Car Driving download

KRÓTKO O City Car Driving download

City Car Driving Download jest to gra malutkiego studia Forward Development, które na swoim koncie ma właśnie tylko tę produkcję. Gra w dużej mierze ma charakter edukacyjny i polega ona na szkoleniu przyszłych kierowców. 

City Car Driving Download

Najważniejsze co trzeba wyjaśnić na start, to fakt, że City Car Driving jest tylko symulatorem i nauki, które możemy pozyskiwać z tego tytułu, warto brać z przymrużeniem oka. Nie wszystko, co jest zawarte w grze, oddaje w pełni realia prowadzenia samochodów w prawdziwym życiu, więc warto, jest wziąć na to poprawkę z góry.

POBIERZ GRĘ

Przydatny symulator edukacyjny.

Jak już wspomniałem na starcie City Car Driving Pobierz, ma na celu nauczanie początkujących kierowców, w jaki sposób poruszać się samochodem po ulicach. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru pojazdu, lecz te niestety nie są żadnymi licencjonowanymi markami. Malutkie studio po prostu nie mogło pozwolić sobie na wykup licencji różnych firm, które są zazwyczaj niebotycznie drogie.

Po wybraniu naszego pierwszego samochodu od razu ruszamy w teren. Zostaniemy przeniesieni na ulicę dość sporej wielkości miasta, gdzie znajdziemy szereg różnego typu dróg poprzez wąskie kręte uliczki, duże skrzyżowania, aż po duże wielopasmowe ulice, drogi szybkiego ruchu, czy nawet autostrady obok miasta.
Dodatkowo podczas rozgrywki mamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torach lub drogach leśnych.

Całość uwagi, jaką skupili twórcy na swoim produkcie to model jazdy oraz zachowanie pojazdu na drodze. City Car Driving Download jest grą o charakterze edukacyjnym, która ma pokazać młodym kierowcom, jak wygląda prawdziwa jazda. Z taką samą uwagą przywiązano uwagę do modelu uszkodzeń naszego pojazdu. Nawet najmniejsza stłuczka z jakimkolwiek obiektem na drodze będzie bardzo dokładnie widoczna na blasze samochodu. 

Wiele możliwości sprawdzania naszych umiejętności!

City Car Driving Pełna Wersja głównie kładzie nacisk na przepisową jazdę oraz stosowanie się do znaków drogowych, dlatego nie znajdziemy tutaj szalonych wyścigów samochodowych i tuningowanych pojazdów. Cały tytuł został zaprezentowany w taki sposób, by uwydatnić jak najbardziej realne poruszanie się pojazdem na drogach, oraz to jakie warunki nas mogą spotkać.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Farming Simulator 19 download


Znajdziemy tutaj rzeczy takie jak gęsty ruch uliczny, różnorodną aglomerację miasta, znajda się także piesi, którzy poruszają się zarówno po chodnikach jak i po przejściach dla pieszych. Można spotkać się także z sytuacją zablokowanego ruchu z powodu na wypadek przed naszym pojazdem, który blokuje w ten sposób ruch.

Poza tymi wszystkimi cechami znajdzie się tu też cykl dnia oraz nocy, czy też warunki pogodowe, które dla początkujących graczy może okazać się ogromnym wyzwaniem. Jazda po mokrym lub zaśnieżonym asfalcie wcale nie wydaje się tak prosta jak każdy może o tym pomyśleć. 

City Car Driving Pobierz

Przez całą grę towarzyszy nam system, który alarmuje nas w przypadku gdy jakiś przepis został przez nas złamany. Można go dowolnie włączać i wyłączać w opcjach gry, lecz w końcu po to on jest, by karcić nasze lekkomyślne zachowanie i pokazywać nam realia przepisów ruchu drogowego. Wyłączenie tej opcji jest zalecane bardziej w stronę graczy, którzy już są pewni części swoich umiejętności i chcą sami zacząć sprawdzać się na drogach ogromnego miasta. 

POBIERZ GRĘ

Znajdzie się miejsce dla wyzwań!

W City Car Driving Download możemy także znaleźć szereg wyzwań zaprogramowanych przez grę, które zawierają różne łatwiejsze i trudniejsze manewry do wykonania. W ten sposób możemy nauczyć się wielu potrzebnych na drodze zachowań, które mogą nie raz uratować naszą skórę czy to podczas jazdy na egzaminie, czy też w ruchu ulicznym.

Znajdzie się tutaj także opcja sprawdzenia naszej wiedzy teoretycznej, co zaciekawi na pewno osoby, które lubią uczyć się regułek na pamięć. W City Car Driving Pełna Pełna Wersja możemy znaleźć szereg testów teoretycznych sprawdzających naszą wiedzę pod tym kontem. Dane w tych testach są na bieżąco aktualizowane razem z obowiązującą bazą danych z przepisami ruchu drogowego.

City Car Driving Pełna Wersja za darmo

Warto w tym momencie artykułu wspomnieć, że grafika nie jest najsilniejszą stroną City Car Driving Pobierz, gdyż od samego początku kładziono uwagę na model jazdy, który w grze jest dopracowany do niemal perfekcji. Mimo to grafika nie odstrasza, pomimo że nie jest to światowy poziom. Nie mniej jednak gra prezentuje się bardzo dobrze jak na wydaną już 11 lat temu! Świat przedstawiony jest bardzo urozmaicony i nie jest pusty, co często trapi gry z takiego gatunku symulatorów, gdzie położono mocny nacisk na odzwierciedlenie modelu jazdy. Ścieżka audio w grze nie jest dziełem Mozarta co prawda, lecz jest zaprojektowana w bardzo przyjemny sposób i nie nudzi po kilku godzinach. Dźwięki pojazdów na drodze są także bardzo dobrze odzwierciedlone.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Subnautica download


Przyznam, że podczas rozgrywki, mimo że posiadam prawo jazdy od lat i poruszam się samochodem na codzień, sam złapałem się na wielu przepisach, których nie było świadom, że łamie. Gra potrafi przywrócić pokorę, razem ze swoim systemem alarmowym, zmuszając mnie do powtarzania manewrów. Da się z tej gry wyciągnąć wiele cennych lekcji w kwestii prowadzenia samochodu.

Podsumowując, City Car Driving Download prezentuje się bardzo dobrze. Jest to na pewno bardzo dobra propozycja dla osób, które przygotowują się do nadchodzącego egzaminu na prawo jazdy. Da się wynieść z tej produkcji wiele cennych nauk, lecz mimo to tak jak wspomniałem na samym początku, warto brać te nauki przynajmniej z minimalnym przymrużeniem oka, bo nadal jest to tylko gra komputerowa. Z mojej strony mogę ją serdecznie polecić. Sam wyniosłem podczas rozgrywki wiele cennych lekcji z tego tytułu.

Jak pobrać City Car Driving za darmo?

City Car Driving Download za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać City Car Driving Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez za rzutów.

Systemowe Wymagania
Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Core 2 Duo 2.2 Ghz

 • Pamięć RAM:

  2 GB RAM

 • Grafika:

  karta grafiki 1 GB (karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza)

 • Pamięć na dysku:

  2.5 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać City Car Driving mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Nasza opinia
 • City Car Driving
  8.5Ocena łączna

  Oceny City Car Driving download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   80
  • Dźwięk
   83
  • Styl gry
   85
  • Fabuła
   86
Plusy i minusy gry

City Car Driving posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał City Car Driving za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Realistyczny model zachowania się samochodu
   • Otwarte pliki gry umożliwiają na jej modyfikanie
   • Możliwość zdania egzaminu na prawko z wcześniejszymi lekcjami
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Monotonna mapa, która dość szybko się nudzi
Gra Szczegóły
POBIERZ ZA DARMO
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 3415
Gra okładka
okładka
Brak wymagań wiekowych dla gry Car City Driving.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...