City Car Driving Download Za Darmo

City Car Driving Download jest to gra malutkiego studia Forward Development, które na swoim koncie ma właśnie tylko tę produkcję. Gra w dużej mierze ma charakter edukacyjny i polega ona na szkoleniu przyszłych kierowców. 

City Car Driving Download

Najważniejsze co trzeba wyjaśnić na start, to fakt, że City Car Driving jest tylko symulatorem i nauki, które możemy pozyskiwać z tego tytułu, warto brać z przymrużeniem oka. Nie wszystko, co jest zawarte w grze, oddaje w pełni realia prowadzenia samochodów w prawdziwym życiu, więc warto, jest wziąć na to poprawkę z góry.

Liczba pobrań: 10495

Przydatny symulator edukacyjny

Jak już wspomniałem na starcie City Car Driving Pobierz, ma na celu nauczanie początkujących kierowców, w jaki sposób poruszać się samochodem po ulicach. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru pojazdu, lecz te niestety nie są żadnymi licencjonowanymi markami. Malutkie studio po prostu nie mogło pozwolić sobie na wykup licencji różnych firm, które są zazwyczaj niebotycznie drogie.

Po wybraniu naszego pierwszego samochodu od razu ruszamy w teren. Zostaniemy przeniesieni na ulicę dość sporej wielkości miasta, gdzie znajdziemy szereg różnego typu dróg poprzez wąskie kręte uliczki, duże skrzyżowania, aż po duże wielopasmowe ulice, drogi szybkiego ruchu, czy nawet autostrady obok miasta.
Dodatkowo podczas rozgrywki mamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torach lub drogach leśnych.

Całość uwagi, jaką skupili twórcy na swoim produkcie to model jazdy oraz zachowanie pojazdu na drodze. City Car Driving jest grą o charakterze edukacyjnym, która ma pokazać młodym kierowcom, jak wygląda prawdziwa jazda. Z taką samą uwagą przywiązano uwagę do modelu uszkodzeń naszego pojazdu. Nawet najmniejsza stłuczka z jakimkolwiek obiektem na drodze będzie bardzo dokładnie widoczna na blasze samochodu. 

Wiele możliwości sprawdzania naszych umiejętności!

City Car Driving Pełna Wersja głównie kładzie nacisk na przepisową jazdę oraz stosowanie się do znaków drogowych, dlatego nie znajdziemy tutaj szalonych wyścigów samochodowych i tuningowanych pojazdów. Cały tytuł został zaprezentowany w taki sposób, by uwydatnić jak najbardziej realne poruszanie się pojazdem na drogach, oraz to jakie warunki nas mogą spotkać.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Farming Simulator 19 download

Znajdziemy tutaj rzeczy takie jak gęsty ruch uliczny, różnorodną aglomerację miasta, znajda się także piesi, którzy poruszają się zarówno po chodnikach jak i po przejściach dla pieszych. Można spotkać się także z sytuacją zablokowanego ruchu z powodu na wypadek przed naszym pojazdem, który blokuje w ten sposób ruch.

Poza tymi wszystkimi cechami znajdzie się tu też cykl dnia oraz nocy, czy też warunki pogodowe, które dla początkujących graczy może okazać się ogromnym wyzwaniem. Jazda po mokrym lub zaśnieżonym asfalcie wcale nie wydaje się tak prosta jak każdy może o tym pomyśleć. 

City Car Driving Pobierz

Przez całą grę towarzyszy nam system, który alarmuje nas w przypadku gdy jakiś przepis został przez nas złamany. Można go dowolnie włączać i wyłączać w opcjach gry, lecz w końcu po to on jest, by karcić nasze lekkomyślne zachowanie i pokazywać nam realia przepisów ruchu drogowego. Wyłączenie tej opcji jest zalecane bardziej w stronę graczy, którzy już są pewni części swoich umiejętności i chcą sami zacząć sprawdzać się na drogach ogromnego miasta.

Liczba pobrań: 10495

Znajdzie się miejsce dla wyzwań!

W City Car Driving możemy także znaleźć szereg wyzwań zaprogramowanych przez grę, które zawierają różne łatwiejsze i trudniejsze manewry do wykonania. W ten sposób możemy nauczyć się wielu potrzebnych na drodze zachowań, które mogą nie raz uratować naszą skórę czy to podczas jazdy na egzaminie, czy też w ruchu ulicznym.

Znajdzie się tutaj także opcja sprawdzenia naszej wiedzy teoretycznej, co zaciekawi na pewno osoby, które lubią uczyć się regułek na pamięć. W City Car Driving Pełna Pełna Wersja możemy znaleźć szereg testów teoretycznych sprawdzających naszą wiedzę pod tym kontem. Dane w tych testach są na bieżąco aktualizowane razem z obowiązującą bazą danych z przepisami ruchu drogowego.

City Car Driving Pełna Wersja za darmo

Warto w tym momencie artykułu wspomnieć, że grafika nie jest najsilniejszą stroną City Car Driving Pobierz, gdyż od samego początku kładziono uwagę na model jazdy, który w grze jest dopracowany do niemal perfekcji. Mimo to grafika nie odstrasza, pomimo że nie jest to światowy poziom.

City Car Driving – Trailer

Nie mniej jednak gra prezentuje się bardzo dobrze jak na wydaną już 11 lat temu! Świat przedstawiony jest bardzo urozmaicony i nie jest pusty, co często trapi gry z takiego gatunku symulatorów, gdzie położono mocny nacisk na odzwierciedlenie modelu jazdy.

Ścieżka audio w grze nie jest dziełem Mozarta co prawda, lecz jest zaprojektowana w bardzo przyjemny sposób i nie nudzi po kilku godzinach. Dźwięki pojazdów na drodze są także bardzo dobrze odzwierciedlone.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Subnautica download

Przyznam, że podczas rozgrywki, mimo że posiadam prawo jazdy od lat i poruszam się samochodem na codzień, sam złapałem się na wielu przepisach, których nie było świadom, że łamie. Gra potrafi przywrócić pokorę, razem ze swoim systemem alarmowym, zmuszając mnie do powtarzania manewrów. Da się z tej gry wyciągnąć wiele cennych lekcji w kwestii prowadzenia samochodu.

Podsumowując, City Car Driving za darmo prezentuje się bardzo dobrze. Jest to na pewno bardzo dobra propozycja dla osób, które przygotowują się do nadchodzącego egzaminu na prawo jazdy. Da się wynieść z tej produkcji wiele cennych nauk, lecz mimo to tak jak wspomniałem na samym początku, warto brać te nauki przynajmniej z minimalnym przymrużeniem oka, bo nadal jest to tylko gra komputerowa. Z mojej strony mogę ją serdecznie polecić. Sam wyniosłem podczas rozgrywki wiele cennych lekcji z tego tytułu.

Jak pobrać City Car Driving?

City Car Driving, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać City Car Driving Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez za rzutów.

Liczba pobrań: 10495
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *