The Sims 2 download

KRÓTKO O The Sims 2 download

Czas na kolejną kultową produkcję wydawnictwa Electronic Arts, a mowa o The Sims 2 Download. Jest to kontynuacja świetnie sprzedającej się gry z 2000 roku, która jest obecnie najpopularniejszym symulatorem życia. O tej grze w swoim życiu słyszał już każdy dorosły i zapewne prawie każda młodsza osoba także. Kontynuacja sukcesu Electronic Arts w postaci The Sims 2 Pobierz, na pewno was nie zawiedzie podczas gry.

The Sims 2 Download

Najważniejszą i najbardziej wymaganą od graczy rzeczą, którą poprawiono w stosunku do poprzednika w The Sims 2 Download była nuda. Pierwsza część nie oferowała nam wiele, zaledwie skromny edytor postaci jak i budowania domów w grze nie oferowała wiele, lecz teraz się to zmieniło.

Powstał nowy edytor postaci i domów, który został rozbudowany o wiele elementów. Simy mają teraz o wiele więcej swobody, dodano wiele nowych zawodów, które simy mogą wykonywać. Dodano wiele nowych ciekawych obiektów, poprawiono znacznie grafikę oraz oprawę dźwiękową towarzyszącą nam podczas gry.

W końcu można decydować, z kim nasz sim ma się lubić, a kogo wręcz nienawidzić co daje nam bardzo dużo wolności w grze. Wiadomo, że najważniejsze dla sima jest ścieżka kariery. By ta szła gładko, warto rozwijać umiejętności, które są kierowane do konkretnych zawodów takie jak charyzma, logika, umiejętności kulinarne i wiele więcej.

Ważne w The Sims 2 Download, dla kariery sima są awanse, które przynoszą większe wynagrodzenie dzienne oraz premie w dniu awansu. Daje nam to duży zastrzyk gotówki, która pomoże nam w ulepszaniu naszej posiadłości w grze. Dodano kilka ciekawych zawodów jak np. zawód złodzieja. By kraść w grze efektywniej warto zaopatrzyć się w wykrywacz kłamstw.

POBIERZ GRĘ

Kolejne nowości

Kolejna ważna innowacja w The Sims 2 za darmo, warta omówienia jest wiek simów. Tak simy od teraz się starzeją. Wpływa to mocno na rozgrywkę, ponieważ teraz musimy zadbać o potomstwo, by nasz ród nie znikł z powierzchni ziemi. Jednak nie martw się na zapas. Twój sim nie umrze z dnia na dzień. Cały proces trwa wiele dni w grze, a dzięki możliwości manipulowania czasem można maksymalnie wydłużać życie sima na ile się da, lecz wiadomo, że takie akcje jak sen po prostu się pomija przyspieszając czas, bo w końcu co mamy wtedy robić.

Warto spełniać potrzeby życiowe simów w The Sims 2 Pełna Wersja. Dają nam one specjalne punkty dzięki, którym możemy np. kupić specjalny eliksir, który odmładza naszego sima do początku jego stanu dorosłości.

The Sims 2 Pobierz

Mimo lat nadal aktualny klasyk, w który gra mnóstwo osób, a teraz jest dostępny dla was na naszej stronie. Każdy zapalony fan The Sims 2 Download powinien przynajmniej raz spróbować zagrać w tę świetną symulację i zasmakować beztroskiego życia sima. Gra z powodu na swój już wiek nie ma za dużych wymagań więc na ten moment każdy gracz będzie w stanie zagrać w tą odsłonę serii w przeciwieństwie do The Sims 4 Download.

Jak w poprzedniej odsłonie niestety nie uświadczymy trybu dla wielu graczy. Nie ma także żadnego trybu kooperacji, a do gry nie jest wymagane stałe połączenie z internetem. Tryb dla pojedynczego gracza w zupełności tutaj wystarcza. Grę dodatkowo urozmaicają dodatki, które są zawarte razem z grą. W The Sims 2 Pobierz, nie występuje limit tworzonych rodzin więc można ich mieć nieskończenie wiele. Ile rodzin tyle historii!

POBIERZ GRĘ

The Sims 2 Pełna Wersja za darmo

Jeżeli nie interesuje was na dłuższą metę, życie sima można po prostu zanurzyć się w trybie budowania i tworzyć swoje wymarzone domy z każdym dowolny sprzętem, kanapą, stołem, krzesłem czy czymkolwiek co tylko sobie zapragniecie i co znajdziecie w menu budowania.

Bardzo ważne w The Sims 2 Pełna Wersja jest w życiu sima, by kontrolować jego statystyki. Samoświadomość sima nie jest jeszcze na tyle rozwinięta by sam zaspokoił na czas swoje potrzeby i czasem trzeba mu w tym pomóc. Niektórych czynności niestety bez naszej ingerencji Sim sam nie wykona więc tym bardziej trzeba czasem być czujnym tym bardziej gdy czas jest przyspieszony.


Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Planet Zoo download


Mocno w The Sims 2 za darmo, zmienił się także świat, który znamy z pierwszej odsłony. Do wyboru mamy teraz trzy różne mapy na, których możemy znaleźć różnych simów do interakcji. Dodano także ciekawy aspekt dziedziczenia cech, czyli w przypadku potomstwa część cech zostanie przekazana młodemu pokoleniu, lecz nowy sim rozwinie także swoje cechy i potrzeby.

Jak pobrać The Sims 2  za darmo?

The Sims 2  Download za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać The Sims 2 Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Systemowe Wymagania
Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Pentium 233MHz

 • Pamięć RAM:

  32 MB RAM

 • Grafika:

  2MB akcelerator 3D

 • Pamięć na dysku:

  100 MB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać The Sims 2 mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Nasza opinia
 • Ocena The Sims 2
  7.9Ocena łączna

  Oceny The Sims 2 download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   77
  • Dźwięk
   75
  • Styl gry
   83
  • Fabuła
   80
Plusy i minusy gry

The Sims 2 posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał The Sims 2 za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Wszystkie dodatki
   • Klasyk gier wideo
   • Polska wersja językowa
   • Bezproblemowość i brak błędów na wszystkich systemach operacyjnych
  • Minusy
   • Zabiera dużo czasu
Gra Szczegóły
POBIERZ GRĘ
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 3157
Gra okładka
okładka
Wymagania wiekowe dla gry The Sims 2 wynoszą 7 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...