The Sims 1 Download

Czas na klasyk! Dzisiaj udostępniamy dla was The Sims 1 download. Czy ktoś z was pamięta jeszcze o pierwszej części najbardziej znanego symulatora życia na świecie? Gra została przez nas podana emulacji, dzięki czemu po pobraniu The Sims 1 za darmo zainstalujesz ją na każdym systemie operacyjnym w kilka minut!

The Sims 1 download – warto?

The Sims 1 zostało przez nas udostępnione, ponieważ to klasyk całej serii The Sims. Gra stała się popularna z kilku powodów. Gracze będą kontrolować bohaterów, którzy prowadzą normalne życie, wykonują te same operacje co prawdziwa osoba. Bohaterowie zarabiają i dobrze się bawią, tworzą rodzinę, zajmują się wychowaniem dzieci, dbają o ogród warzywny i nie tylko. Drugi powód – wysoki realizm gry.

Liczba pobrań: 27491

Dla komfortu graczy, twórcy zapewnili różne tryby gry. Istnieje „Live Mode”, gdzie można zarządzać simem i podejmować decyzję biorąc pod uwagę życzenia bohaterów. Dostępne są również tryby „Kup” i „Budowa”, dzięki którym można się wstrzymać. Mówią one same za siebie i zapewniają budowę akcji lub komercyjny charakter. Można przełączać kamerę, i oglądać swoich bohaterów z różnych kątów, aby włączyć na ekranie widok różnych pięter.

Will Wright

Z nazwą Will Wright związane jest pojawienie się nowego gatunku w grze, symulacji życia. On jest twórcą The Sims 1 do pobrania. Pomysł ten jest wspierany przez takie firmy jak Maxis i Electronic Arts, a w 2000 roku został przedstawiony do wydania projektu, który natychmiast zyskał popularność wśród graczy. Nawet krytycy dobrze mówili o grze i o tym, co można powiedzieć o graczach. W tym czasie fanom zaprezentowano część 4 projektów, z których każdy posiada wiele dodatków.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: The Sims 3 Download

Być może nieuniknione było, że jeśli ktoś ma zamiar zrobić kolejny krok w „symulacji ludzi”, to będzie to Will Wright, projektant, który stał za serią SimCity. I to właśnie zrobił z The Sims 1, grą – chyba można ją nazwać grą, choć tak jak znak firmowy Wrighta, tak naprawdę nigdy nie wygrasz ani nie przegrasz – która pozwala tworzyć i kontrolować życie wirtualnych ludzi znanych jako „Sims”. Rzeczywiście, u podstaw The Sims jest swego rodzaju farmą wirtualnych ludzi zarządzania codziennym życiem.

Pobierz The Sims 1 za darmo i żyj pełnią życia!

Pierwszą rzeczą po pobraniu The Sims 1 za darmo musisz stworzyć bohaterów. Mogą być w każdym wieku i płci, i etniczności fryzury, ubrania, imię postaci. Taki charakter interakcji będzie zależeć od stopnia charakteru z innymi postaciami. Twój bohater może być kawalerem lub rodziną, ale nadal będzie potrzebował domu, którego budowa będzie stała po Twojej stronie! Twoi Simowie muszą pracować, bo początkowo będą mieli mało pieniędzy.

Zanurzając się w grze, możesz dać swoim bohaterom różne umiejętności, zaprzyjaźnić się z ich sąsiadami i dobrze się z nimi bawić. Nie zapominaj o potrzebach bohaterów. Przecież przed tobą – prawdziwe życie. Bohaterowie chcą jeść, kąpać się, chodzić w szafie, odpoczywać, i tak dalej. Polecamy skorzystać z The Sims 1 download i samemu poczuć smak gry w hitową grę symulacyjną.

The Sims 1 download za darmo – co cię spotka na starcie?

W The Sims 1 download Simów dzieli się zasadniczo na dwie sekcje – tryb „Live”, w którym Twoi Simowie pracują, grają i współdziałają oraz tryb „Buy/Build”, który zatrzymuje czas, aby umożliwić Ci zmianę otoczenia. Serce Simów to liściaste podmiejskie osiedle składające się z gotowych domów o różnej wielkości i wartości, wraz z kilkoma wolnymi działkami, na których można budować nowe rezydencje.

Od samego początku – nabywania domu i jego wyposażenia – jesteś w trybie zarządzania, starając się zrównoważyć swoje gusta z niewielką ilością 20.000 dolarów.

Liczba pobrań: 27491

Kiedy nie wypieszczasz swojego domu najnowszymi meblami, telewizorami czy stołami bilardowymi, aktywnie zarządzasz codziennym życiem swoich Simów. Ponieważ jest to bardziej zabawka komputerowa niż właściwa gra, użytkownik może swobodnie definiować swoje własne cele, ale tak jak w rzeczywistości, zachęca się go do osiągania społecznych i zawodowych sukcesów, które z kolei są kluczowymi czynnikami decydującymi o ogólnym szczęściu.

Praca w The Sims 1

Po wprowadzeniu Twojego Sima na ścieżkę kariery, poprzez zapoznanie się z gazetą lub ofertami pracy online, rozwój kariery staje się głównym celem. Po zmaganiu się z niską płacą i długimi godzinami pracy właściwymi dla niższych szczebli kariery, którą wybrałeś (wszystko od medycyny i polityki po sport, rozrywkę i życie przestępcze jest możliwe), możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze, które mogą pozwolić sobie na lepsze ulepszenia domu (co z kolei zwiększa szczęście naszych materialistycznych Simów).

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: The Sims 4 Download

Życie społeczne

Drugim kluczowym celem Simów jest rozwijanie aktywnego życia społecznego, i to właśnie tutaj – w interakcji z innymi Simami z sąsiedztwa – gra rzuca jedne z najbardziej satysfakcjonujących przysmaków. Nawiązywanie kontaktów towarzyskich jest obowiązkowe, jeśli chcesz iść do przodu, ponieważ ocena społeczna Sima jest jednym z kluczowych czynników przyczyniających się do ogólnego szczęścia, a awans na wyższy poziom kariery wymaga również utrzymania pewnej liczby przyjaciół rodziny.

The Sims 1 – Trailer

Gdy poznasz Simów w swojej okolicy, możesz do nich zadzwonić i zaprosić ich do siebie. Kiedy już nabierzesz przyjemności z ich towarzystwa, możesz rozmawiać, bawić się, żartować, flirtować… cokolwiek zechcesz, aby Cię polubili. Pewne artykuły gospodarstwa domowego mogą pomóc w poruszaniu się – no cóż, czy nie byłbyś bardziej skłonny odwiedzić przyjaciela, gdybyś wiedział, że ma telewizor z dużym ekranem?

System horoskopowy

System horoskopowy dodaje dodatkową warstwę złożoności, a zgodność astrologiczna wpływa na predyspozycje Simów wobec siebie. Bądź wystarczająco przyjazny, a Simowie mogą stać się romantycznie nastawieni do siebie, a nawet wprowadzić się i założyć rodzinę.

Na dłuższą metę może to być bezcelowe – bez starzenia się i wyraźnych celów, można tylko zabrać Simów do udanej kariery i być może przenieść się do luksusowej rezydencji. Zróbcie to wystarczająco wysoko, a będziecie urządzać wystawne imprezy z kumplami przy basenie. Dotarcie tam nie jest łatwe, wymaga wielu tygodni gry i odkrywania wszystkich uroczych minut gry. W końcu, jest jedna rzecz, którą można bezpiecznie powiedzieć o Simach – nie znajdziesz w niej nic podobnego.

Jak pobrać The Sims 1 pełną wersję za darmo po polsku?

Pełna wersja The Sims 1 za darmo została udostępniona do pobrania na exiro.pl. Jedyne co musisz zrobić to kliknąć w przycisk „Pobierz grę”, który przeniesie Cię do kompresacji plików i po chwili będziesz mógł pobrać The Sims 1 za darmo.

Liczba pobrań: 27491
4.6/5 - 48 głosów
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *