Need for Speed Heat Download Za Darmo

Popularnie znany jako NFS Heat, Need for Speed Heat Download jest zręcznościową grą wideo opracowaną przez Ghost Games i wprowadzoną na rynek przez Electronic Arts. Oczekuje się, że jest to ostateczna i ostatnia odsłona serii need for speed, która w krótkim czasie stała się ulubieńcem wszystkich.

Gra została wydana w listopadzie 2019 roku i jest uważana za mocny powrót dla serii. Need for Speed Heat jest dwudziestą czwartą odsłoną serii, która otrzymała mieszane recenzje od graczy i krytyków na całym świecie.

Jednak ludzie w większości pokochali grę, ścigając się po ulicach śliwkowego miasta i eksplorując żywe krajobrazy tego miejsca. Gra wykazała poprawę w stosunku do poprzednich sequeli i z powodzeniem utrzymała swoją pozycję wśród najlepiej ocenianych gier zręcznościowych ostatnich czasów.

Need for Speed Heat download

Nie da się wygrać w Need for Speed Heat bez praktyki, umiejętności i taktyki. Jednak wraz z nimi, najszybsze samochody dostępne dla graczy sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej konkurencyjna. W grze nie brakuje supersamochodów. Niektóre z nich są do odblokowania poprzez zdobycie wymaganych punktów.

Po skorzystaniu z NFS Heat akcja gry toczy się w fikcyjnej krainie zwanej Palm City. Jest to otwarty teren, na którym różni gracze rywalizują ze sobą w „speedhunters showdowns” w ciągu dnia. Gra pozwala również graczom ścigać się z nieuczciwymi samochodami policyjnymi w nocy.

Liczba pobrań: 16283

Gracze mogą wybrać, czy chcą grać w dzień, czy w nocy. Need For Speed Heat, jak sama nazwa wskazuje, polega na wygrywaniu wyścigów, tworzeniu załogi i zdobywaniu jak największej liczby powtórzeń w wyścigach ulicznych. W tym samym czasie gracze muszą unikać bycia złapanym przez policję.

Wybierz Need for Speed Heat (działa na Windows 10) i umożliw sobie kupno nowych samochodów, po osiągnięciu wymaganego poziomu. Cała mapa Palm City jest dostępna w pobliżu bieżni Palm City. Gracze nie tylko muszą przejść kilka poziomów, ale także potrzebują pieniędzy na zakup nowych samochodów. Jeśli brakuje ci gotówki, możesz poszukać sposobów na zwiększenie funduszy w NFS Heat.

Każdy samochód ma taki sam potencjał. Mają podobny mechanizm i system obsługi. Gracze mogą modyfikować je do dowolnej formy, niezależnie od tego, czy jest to off-road, tor, wyścigi, czy drift. Jedyną rzeczą, która się różni jest moc. Mają one ten sam wygląd, kolor, konfigurację i ustawienia, z wyjątkiem mocy. To jedyna rzecz, na którą musisz zwrócić uwagę przed zakupem nowych samochodów. Potencjalne BHP powie Ci jak bardzo możesz ulepszyć swój samochód, aby ostatecznie wymiatać w pełnej wersji gry NFS Heat!

Need for Speed Heat

Wiele osób szuka Need for Speed Heat za darmo. Niestety EA nie udostępnia gry za darmo, ale z pomocą przychodzi wam nasz portal! Wersję Need for Speed Heat, która działa na wszystkich systemach operacyjnych w tym Windows 10 udostępniamy wam totalnie za darmo. Zresztą tak jak wszystkie inne gry na naszej stronie.

Jak już powiedzieliśmy, Need for Speed Heat to gra wyścigowa, która przenosi graczy do fantastycznej krainy miasta palm, otwartego środowiska. Miasto przypomina prawdziwe miasta Florydy i Miami. Miasto charakteryzuje się zróżnicowanymi krajobrazami, w tym rozległymi polami, lasami i górami.

W przeciwieństwie do swojego poprzedniego sequela, Need for Speed Payback, Need for Speed Heat za darmo pozwala graczom na wybór pomiędzy trybem dziennym i nocnym, w zależności od ich wyboru. Gracze mogą brać udział i rywalizować z innymi graczami w usankcjonowanych wyścigach samochodowych w ciągu dnia.

Liczba pobrań: 16283

Need for Speed Heat Deluxe Edition – recenzja

W nocy zespół nieuczciwych sił policyjnych inwigiluje miasto. Gracze mają za zadanie chronić się przed złapaniem. Policja może w każdej chwili zamknąć wyścigi uliczne, co unieważni zdobyte przez graczy „rep”.

Oprócz udziału w wyścigach samochodowych gracze mogą również zdobywać „reps” poprzez wykonywanie innych czynności. Ich punkty mogą zostać pomnożone, jeśli uda im się dotrzeć do kryjówki lub garażu na czas. Jednakże, jeśli zostaną aresztowani, stracą swoje pomnożone punkty.

Nie każdy samochód jest dostępny od razu na początku. Jednak każdy samochód może zostać ulepszony w miarę przechodzenia przez różne poziomy i zbierania punktów. Jeśli chcesz zmodyfikować swój samochód, możesz to zrobić za pomocą niezliczonych opcji modyfikacji dostępnych w grze. Możesz również sprawdzić ocenę modyfikacji samochodu, aby zrozumieć, ile opcji modyfikacji jest dostępnych i jak bardzo można go zmodyfikować.

Naszą ocenę Need for Speed Heat macie na samym dole artykułu. W naszej opinii jest to na 100% najlepsza część serii NFS w ostatnich latach i klimatem nawiązuje do klasyków takich jak Most Wanted czy Carbon.

Szukasz innej gry? Od siebie polecamy: Fallout 76 download

NFS Heat – szybkie pobieranie (6 kroków)!

NFS Heat download to idealna okazja dla Ciebie, aby poczuć klimat taki jak kilka dobrych lat temu podczas gry w starsze wersje. Udostępniamy wam NFS Heat do pobrania w zbudowanym przez nas systemie, który umożliwi wam pobranie NFS Heat w kilkanaście minut.

Nie będziecie potrzebowali żadnego cracka (jest już wbudowany), a z samą instalacją poradzi sobie nawet najmłodszy użytkownik. NFS Heat download jest w pełni bezpieczne i wolne od wyskakujących reklam lub innych denerwujących rzeczy. Przedstawiamy 6 kroków jak pobrać NFS Heat za darmo!

  1. Kliknij na przycisk Pobierz Grę, a zostaniesz przekierowany na naszą stronę pobierania NFS Heat.
  2. Zaakceptuj warunki licencyjne.
  3. Twoje pobieranie rozpocznie darmowy instalator oficjalnie stworzony z Exiro.pl
  4. Pliki NFS Heat do pobrania zostaną szybko skompresowane.
  5. Z dobrym połączeniem internetowym pobieranie NFS Heat potrwa kilka/kilkanaście minut
  6. Po zakończeniu, zainstaluj grę jednym kliknięciem!

Szybkość pobierania NFS Heat jest zależna od Twojego łącza internetowego.

Liczba pobrań: 16283

Najczęstsze pytania co do pełnej wersji gry na PC

Ile samochodów możesz posiadać w NFS Heat?
Gracz może zdobyć do ośmiu samochodów w grze.

Jaki jest najlepszy samochód w NFS Heat?
Koenigsegg Regera ’16 jest zdecydowanie najlepszym samochodem dostępnym w NFS Heat, zgodnie z opinią publiczną. Jednak jego odblokowanie nie jest wcale łatwe.

Czy gra posiada zarówno tryb dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy?
Tak, w NFS Heat można grać zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w zespole.

Cechy Need For Speed Heat

Gracze mogą znaleźć kolekcję 127 samochodów, od około 33 producentów. W poprzednim sequelu need for speed payback nie mogliśmy znaleźć Ferrari. Jednak w NFS Heat gracze z radością zobaczą jego powrót. W tym sequelu, ulepszenia wydajności można dokonać tylko poprzez wygrywanie wyścigów. Są też inne ważne zmiany i zastąpienia, które można znaleźć w Need for Speed Heat. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych cech tej gry:

Żywe krajobrazy – deweloperzy włożyli wiele wysiłku w rozwój tak potrzebnego środowiska rywalizacji. Jest ono bardzo szczegółowe, zróżnicowane i dobrze połączone niż w Paybacks. W grze znajdziesz gęsto pokryte miasta, naturalne bagna, mosty, gęste lasy i inne. Malownicze piękno miasta palmowego ukazane w NFS Heat download z pewnością zadziwi graczy. Miasto ma do zaoferowania kilka interesujących miejsc, takich jak opuszczona trasa wyścigu, muzeum i duże miejsce startu statku kosmicznego.

Wysokiej jakości grafika – efekty świetlne widoczne podczas nocy są godne pochwały. Wyglądają one spektakularnie, oddając istotę miasta w nocy. Gra zawiera pewne efekty pogodowe, takie jak deszcz. Klimat przedstawiony w grze jest tropikalny. Sceneria w ciągu dnia również wygląda świetnie. Drogi miejskie wypełniają się kałużami, za każdym razem, gdy pada deszcz i są one również odbijane.

Punkty orientacyjne ułatwiające identyfikację lokacji – ważne lokacje, takie jak kryjówki czy garaże, są zazwyczaj zaznaczone na mapie. Graczom trudno jest jednak podążać za mapą podczas gry i dotrzeć do celu. Punkty orientacyjne odgrywają więc ważną rolę w tym wyścigu samochodowym. Wzdłuż drogi można zobaczyć przedmioty kolekcjonerskie, takie jak billboardy, flagi, graffiti, flamingi itp., które wskazują kierunek i drogę.

Need for Speed Heat – trailer

Ciekawa ścieżka dźwiękowa – tło muzyczne po skorzystaniu z Need for Speed Heat wypełnione jest elektroniczną muzyką taneczną i dużą ilością hip hopu, co tworzy w umysłach graczy pożądane uczucie. Muzyka sprawia, że otoczenie staje się intensywne, wzbudzając w grze dreszczyk emocji.

Krótko mówiąc, w grze NFS Heat chodzi o to, aby stworzyć swoją ekipę w grze. Możesz wygrać swój wymarzony samochód i jeździć nim po ulicach palmowego miasta. Jest to bardzo przyjemna gra samochodowa, w którą można grać w każdej chwili.

Niektóre z rzeczy, które zostały dodane w tej serii, sprawiają, że wyróżnia się ona na tle innych poprzednich sequeli. Solidna mechanika wyścigowa, opcje dostosowywania, doskonałe oceny samochodów, intensywna ścieżka dźwiękowa i żywa grafika sprawiły, że gra odniosła ogromny sukces.

Nie czekaj już dłużej i skorzystaj z darmowego pobierania Need for Speed Heat download!

Liczba pobrań: 16283
4.9/5 - 130 głosów
Avatar photo
Dominik

Jestem głównym redaktorem Exiro.pl, a przy okazji wielkim pasjonatem gier komputerowych, technologii i programowania. Mam na imię Dominik i jestem tu, aby dzielić się moją wiedzą i pasją z innymi entuzjastami gier.
Moja przygoda z grami komputerowymi rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy otrzymałem swoją pierwszą konsolę. Od tamtej pory moje zainteresowanie grami tylko wzrastało. Fascynuje mnie możliwość eksplorowania wirtualnych światów, rywalizacji w emocjonujących rozgrywkach i doświadczania niesamowitych historii.

Artykuły: 82

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *