Football Manager 2020 download

KRÓTKO O Football Manager 2020 download

Myślę, że serii Football Manager 2020 Download nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi piłki nożnej, czy tej w grach, czy na prawdziwych boiskach. Dziś przyjrzymy się jak studio Sports Interactive zawładnęło światem przy pomocy studia Sega.

Football Manager 2020 Download 

W nowej odsłonie Football Manager 2020 twórcy postawili na sprawdzone już mechaniki z poprzednich odsłon. W 2004 roku Sports Interactive przejęło markę Football Manager i zaczęło swoją maszynową produkcję serii. Do dnia dzisiejszego światło dzienne ujrzało już 18 części tego tytułu, każda wydawana co rok.

Football Manager 2020 Download mimo kolejnej odsłony nie doczekała się ona żadnych większych zmian w rozgrywce. Stare rozwiązania doczekały się tylko kilku poprawek, czy też delikatnych zmian kosmetycznych, lecz bez większego szału, co  żadnym stopniu nie ujęło z poziomu rozgrywki jaki jest  tytule prezentowany.

Gracze interesujący się piłką nożną uważają za rozpoczęcie sezonu piłki nożnej, tej na wirtualnej murawie oczywiście, przełom września oraz października. Dlaczego? Ponieważ w tych datach swoje premiery odbywają takie tytuły jak Fifa czy PES. Jednocześnie wielu graczy czeka na kolejną odsłonę bardziej strategicznego im odpowiednika, czyli Football Manager 2020 Pełna Wersja

POBIERZ GRĘ

Powolna, ale treściwa ewolucja!

Wiele osób uważa, że Football Manager 2020 Download zbyt wolno ewoluuje i ciągle opiera się na tych samych oklepanych mechanikach. Mimo to gra oferuje nam co roku jakieś nowe elementy, a co najważniejsze, aktualizacją podlegają składy, trenerzy, sztab szkoleniowy czy nawet prezesi zarządów zespołów. Daje nam to poczucie urzeczywistnienia gry.

Nawet najmniejsze kluby otrzymują zaktualizowaną bazę zawodników i pracowników. Ukazuje to bardzo mocno, jak uwagę twórcy przykładają od odzwierciedlenia w grze pełni rzeczywistości.

W grze istnieje możliwość budowy własnego klubu. Dzięki nazwiskom, które możemy znać z prawdziwego życia, daje nam to już na start dużo poglądu, kto może nadawać się do naszego zespołu najlepiej, lecz mimo to warto spoglądać na statystyki różnych piłkarzy.

Mimo wszystko tworzenie własnego zespołu nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Budowa klubu i wspinanie się na szczyt po szczeblach kariery jest, okropnie trudne w Football Manager 2020 Pobierz. 

Duży stopień realizmu!

Ciekawym zjawiskiem jest to, co zaobserwowałem w naszych polskich rozgrywkach i przyrównałem je do wydarzeń z gry. Nasz polski klub Wisła Kraków ma dość dużą podatność na uzyskiwanie kontuzji w zespole. W grze zauważyłem, że ten sam klub z tymi samymi zawodnikami przeżywa ten sam problem. Także i w grze zawodnicy są nadwrażliwi na kontuzje i łapią je jeszcze częściej od innych klubów, czy to podczas treningu, czy meczu. Mimo to taki parametr jak częstotliwość kontuzji jest niewidoczna dla gracza, przez co tak naprawdę nigdy nie wiemy, który z zawodników jest bardziej narażony na zdarzenia losowe.

Wszystkie niewidoczne statystyki bowiem są najbardziej istotne dla gracza. Jest to pewien paradoks, bo to właśnie od tych statystyk zależy czasem wygrana zespołu. Jest to w końcu symulator piłki nożnej, w której nie bierzemy konkretnie udziału z poziomu murawy, lecz z pozycji całej dostępnej analityki.

Bardzo ważnym elementem w Football Manager 2020 Download jest to, by zwracać często uwagę podczas rozgrywki na długofalową strategię zarządzania klubem. Co to znaczy? Musimy w wielu przypadkach podejmować decyzje na kilka ruchów do przodu oraz mieć zawsze zapasowe opcje awaryjne w przypadku jakichś zdarzeń losowych takich jak np. kontuzje zawodników, które mogą przyjść nagle.

Często okazać się może, że nagły wykup nowego zawodnika, który na dany moment będzie dobrze zgrywał się z naszym zespołem, może nie być do końca dobrym pomysłem. Dlaczego? Ponieważ bardzo ważnym aspektem w grze jest takie budowanie relacji oraz zgrania w zespole. Gdy do dobrze zgranego zespołu dobierzemy mocną indywidualność, to nasi zawodnicy nie będą przychylni w grze z tym zawodnikiem. 

Football Manager 2020 Pobierz

Często w przypadkach rozgrywki z dużo silniejszym przeciwnikiem wedle statystyk, nasza drużyna może zdominować przeciwników poprzez same ambicje lub nawet chęć wygranej. Jest to bardzo ciekawa zależność, która została zaimplementowana w Football Manager 2020 Download.

W grze musimy także zadbać o przedłużanie kontraktów z odpowiednimi zawodnikami, by nagle z minuty na minute nie okazało sie, że brakuje nam jakiegoś zawodnika. Czasem przy przedłużeniu kontraktu piłkarz może zażądać wyższej stawki spowodowanej na wyniki zespołu. Jeżeli jednak te są negatywne, możemy zaproponować przedłużenie kontraktu z niższą stawką, na co zazwyczaj zawodnik się wtedy godzi.

W zakładce ze sztabem szkoleniowym możemy dowolnie przebierać w możliwościach treningowych naszych podopiecznych. Możemy skupiać się na trenowaniu samej obrony, lub ataku. Trening z czasem zwiększa statystyki naszych zawodników, więc jest on nieodłączną częścią gry. Warto zauważyć, że jeżeli dany zawodnik przeforsuje się na treningu, to rośnie ryzyko niechcianej kontuzji. Trzeba więc w takich sytuacjach poprostu uważać. 

POBIERZ GRĘ

Football Manager 2020  Pełna Wersja za darmo

W Football Manager 2020 o grafice można powiedzieć wiele. Jest ona jednocześnie dobra i mocno średnia. Dlaczego tak? Z uwagi na to, że jest to symulator, który skupia się na prowadzeniu drużyny w sposób strategiczny, a nie graniu pośród zawodników. Mimo to fakt można podjąć rękawice w grze, lecz w sumie, po co jeżeli całą robotę za nas może załatwić sztuczna inteligencja. Grafika w samym menu statystyk oraz prowadzenia zespołu jest dobrze wywarzona.

Grafika nie powala, lecz audio prezentuje się dobrze!

Wszystko wygląda mało skomplikowanie oraz przejrzyście, przez co gra nie kłuje w żaden sposób w oczy. Przyznam jedynie, że mi osobiście niektóre barwo bardzo szybko brzydły, które były otoczką całego interfejsu. A co z grafiką podczas meczu? No cóż… Nie jest ona najgorsza, aczkolwiek nadal jest mocno średnia. Postacie na boisku ruszają się mało naturalnie, a silnik fizyki piłki czy też zawodników jest zaprojektowany bardzo pobieżnie.

Myślę, że twórcy, dając możliwość obserwowania rozgrywki, lub nawet dołączenia do niej, mogli bardziej się przyłożyć, lecz hej, jest to nadal tylko symulator tak? Na pewno zgodnie stwierdzić można, że Football Manager 2020 Download daleko do Fify czy też serii PES.

Coś, do czego nie w sposób się przyczepić są dźwięki osadzone w grze. Ścieżka audio jest napisana bardzo dobrze i ładnie zgrywa się z tym co widzimy na ekranie. Podczas korzystania z całego interfejsu analitycznego oraz szkoleniowego przygrywa nam wesoła melodyjka, która nawet po kilku godzinach gry nie zanudza, mimo że się zapętla po jakimś czasie. Podczas gry na murawie mamy standardowe, lecz dobrej jakości dźwięki rodem, z którejś z odsłon Fify. Myślę, że mogę polecić tę produkcję każdemu, kto w swoim mniemaniu uważa, że jest w stanie podołać kierowaniu drużyną piłkarską z tak realnymi rozwiązaniami. Gra potrafi wciągnąć na bardzo długie godziny swojej rozgrywki i zagwarantować mogę, że nie da się przy niej nudzić. 

Jak pobrać Football Manager 2020 za darmo?

Football Manager 2020 Download za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać Football Manager 2020 Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Systemowe Wymagania
Minimalne:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core 2 Duo

 • Pamięć ram:

  2 GB RAM

 • Grafika:

  Karta graficzna 256 MB GeForce

 • Pamięć na dysku:

  7 GB dostępnego miejsca na dysku

Rekomendowane:
 • System:

  Windows 7/8/10, Linux, System MAC OS X

 • Procesor:

  Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon 64 1.8 GHz

 • Pamięć RAM:

  4 GB RAM

 • Grafika:

  Karta graficzna 512 MB GeForce

 • Pamięć na dysku:

  7 GB dostępnego miejsca na dysku

 • Dodatkowe informacje:

  Pamiętaj, że wymaganie systemowe są tylko informacją orientacyjną i często zawyżoną. Nie bój się pobierać Football Manager 2020  mając słabszy komputer.
  Wymagane połączenie z internetem.

Nasza opinia
 • Football Manager 2020
  7.1Ocena łączna

  Oceny Football Manager 2020 download dokonali wszyscy pracownicy exiro.pl. Z ocen została wyciągnięta średnia.

  • Grafika
   70
  • Dźwięk
   69
  • Styl gry
   73
  • Fabuła
   71
Plusy i minusy gry

Football Manager 2020 posiada wiele zalet, ale także wad. Wymienimy nasze spostrzeżenia poniżej, ale sugerujemy, abyś pobrał Football Manager 2020 za darmo i przetestował grę sam!

  • Plusy
   • Interakcji z zawodnikami
   • Większa płynność rozgrywki i szybkość dokonywania zapisów
   • Bogatszy w detale ekran zawierający kluczowe informacje
   • Polska wersja językowa
  • Minusy
   • Częste kontuzje zawodników podczas meczów
Gra Szczegóły
POBIERZ ZA DARMO
POBIERZ GRĘ
LICZBA POBRAŃ: 2516
Gra okładka
okładka
Wymagania wiekowe dla gry Football Manager 2020 wynoszą 3 lat.
Zostaw komentarz

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...