FAQ – Najczęściej zadawane pytania

  • Exiro.pl
  • FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czasami macie do nas pytania. Lubimy oszczędzać was czas (dlatego też udostępniamy dla was działające gry, abyście nie musieli ich długo szukać) i postanowiliśmy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące was kwestie.

Aktualnie na portalu znajdziesz około kilkudziesięciu gier. Nasza baza darmowych gier cały czas się rozwija i docelowo chcemy dodać około 1000 tytułów. Czy nam to się uda? Będziemy dokładać wszelakich starań, aby tak się stało! Mamy nadzieję, że będziecie z nami tworzyć społeczność Exiro i razem dobrniemy do celu 🙂

Dane z 2020 roku są klarowne. Przekroczyliście ponad 90000 pobrań gier z Exiro.pl! Liczyliśmy na 100000 natomiast to i tak bardzo satysfakcjonujący wynik. Miejmy nadzieję, że w 2021 razem jeszcze bardziej poprawimy te statystyki ?

Sam proces odszyfrowania oryginalnych plików gry nie jest dla nas tak wymagający, jak mogłoby się wydawać. Lata działalności oraz odpowiednia wiedza pozwala nam nawet kilka dni przed premierą udostępnić dla was pełną wersję gry za darmo.
Udostępniany przez nas autorski system online do pobierania gier kompresuje pliki danej gry z naszych serwerów, które znajdują się poza Polską. Po kilkudziesięciu sekundach kompresji (pasek ładowania musi dojść do 100%) dostaniecie gotową paczkę plików do pobrania, a następnie instalacji gry.

Tak! Nasze gry są darmowe. Jedyną rzeczą, którą musisz wykonać to potwierdzić swoją tożsamość przepisując kod SMS (zabezpieczenie plików przed masowym pobieraniem, przez niechciane boty).

Najstarsi użytkownicy strony znają nas już od 2016 roku. Pod koniec roku 2020 dokonaliśmy przebudowania witryny oraz całego systemu kompresji gier, który uprościliśmy.

Jeżeli dany tytuł w oryginale posiada Polską wersję językową to możesz mieć 100% pewności, że gra którą od nas pobierasz będzie posiadała wgrane spolszczenie.

Staramy się przygotowywać dla was pobieranie online najbardziej popularnych gier jeszcze przed premierą lub zaraz po niej. Natomiast jeżeli chciałbyś pobrać jakąś grę, a nie znalazłeś jej w portalu Exiro.pl to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyślij maila na adres: kontakt@exiro.pl.

System pobierania oraz instalacji przygotowaliśmy tak, aby nawet dzieci mające 6-7 lat oraz osoby, które nie korzystają z komputera poradziły sobie bez problemu. Wiadomości email oraz komentarze potwierdzają, że tak właśnie jest.

Crack NIE jest wymagany. Skompresowane pliki gry pobrane z naszej strony wystarczy uruchomić i zainstalować kilkoma kliknięciami.

Bezpieczeństwo wasze i nasze jest dla nas najważniejsze. Stawiamy je na pierwszym miejscu przed wszystkim. Pliki, które dla was udostępniamy są wcześniej skanowane płatnymi programami antywirusowymi. Dodatkowo nasza strona jest zabezpieczona przez Cloudflare i posiada certyfikat SSL.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami przechodząc do zakładki kontakt lub wysyłając maila na adres: kontakt@exiro.pl

Ostatnie artykuły blogowe
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...